Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárlás mánia vagy csak kifogás?

Vásárlás mánia vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy jó kategória de azért ide is tartozik. Úgy érzem a vásárlás mámorába estem,mióta beszólt egyik fiú oszt. társam (aki nagyon tetszik). Azt monta hogy összesen két pulcsim van. (Ez egyébként nem igaz mert amikor ezt monta már akkor is négy-öt pulcsit hordtam). És ez valamiért annyira megrázott hogy azóta nem bírok leállni a vásárlással. Azóta vettem még 5 pulóvert, 3 pár cipőt,3 új sálat és egy új kabátot.

Szóval összesen van 9 pulcsim,6 sálam, 7 pár tornacipő, 2 csizmám meg négy farmer. A pólókat nem számoltam meg. És érzem hogy ez még mindig kevés...

Szerintetek? Komolytalannak tűnik a kérdés,de mostanába nekem már az eszem tényleg csak azon jár hogy mit tudnék még venni. Anyukám szerint már-már beteges amit művelek.

17/L


2011. jan. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ámen.

Majd találsz egy férfit aki apáddal egy idös és finanszírozza is, mert ez beteges, hogy egy gyökér beszól és vásárolni kezdessz...

2011. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is beszólogattak hasonlót, és tény, h azóta jobban odafigyelek, h mit mikor veszek föl, és több ruhám is lett, de nem vásárolok mániákusan, csak átcsoportosítottam a pénzt cigiről ruhára...(egyébként sem dohányoztam sokat, mert volt, h egy hét egy doboz cigi, de lényegesen jobb így.)Mindig az akciókat(pl tally weijl 2-t fizet, 3-at kap) keresem, így ugyanannyi pénzből több ruha kitelik.)
2011. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi szerintem ne haragudj, de kevés.De azért nem kell ezzel foglalkoznod ha Te igy is jól megvoltál. Mondjuk én is eléggé vásárlás mániás vagyok le se írom, hogy miből hány darabom van, de azért hozzá teszem, mert lettem már lebaszva, hogy nem mindenkinek van pénze meg ilyesmi, hogy sokszor a turkálóban veszek ruhát ami nagyon jó minőség és olcsó. 24/L
2011. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez eddig eszembe sem jutott hogy vásárlás mániás lennék,pedig nekem van vagy 300 felsőm meg vagy 150 alsóm...

jahh és kb 50 pár magassarkúm...kb 3-4 havonta 4-5 fekete zsák ruhát adok a vöröskeresztnek, mert már meguntam őket és veszek helyette másikat.De szerintem ez lányoknál normális.Legalább is van egy húgom ő is így van, anyám meg nagyon fiatalos, és kb 30m2-s garderobe szekrénye telis tele van cuccokkal.Szóval én így nőttem fel, és most hogy már egy ideje a barátommal élek most sem változott semmi, ő szerinte is így normális, ha egy nő vásárolgat ezt-azt.

21/L

2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 nadrágom van (jó tavaszinak még 1...) 2 sálam, 4 pulcsim és 2 cipőm és 1 csizmám. sose szóltak/szolnak be, tudom rendesen variálni még ha furcsa is. de annyi szent, hogy egy kiegészítő nagyon is sokat tud dobni az egészen.

nem azt mondom, hogy ne vegyél ha telik, de szerintem felesleges.

2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még egyáltalán nem vészes.
2011. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!