Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon cink ha tiszta feketébe...

Nagyon cink ha tiszta feketébe megyek discoba? Pl. :Fekete szatén nadrág meg egy fekete szatén ing és egy fekete magassarkú?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cink:P
2009. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem. Én is gyakran vagyok feketében.

Szerintem elegáns, szexi és karcsúsít.

De mindig van pár idióta aki szerint sátánista vagyok, vagy temetésről jövök meg stb... pedig normálisan öltözködöm, nem gothosan vagy hasonló.

De szerintem a fekete elegáns szín, fel lehet venni majdnem bármikor.

2009. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2009. ápr. 29. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól félsz, hogy nem fogsz világítani az UV fényben, és emiatt beszólnak, vagy lenéznek, akkor vegyél föl egy fehér nyakláncot, vagy nyyakkendőt, vagy valamilyen más ékszert, és máris lerázod őket.

Egyébként én nem vagyok egy diszkós fajta, de ahányszor voltam diszkóban, sose voltam fehérben, vagy világos színben. Van egy farmerom meg egy fekete testhezálló blúzom az ilyen célokra, és csáó. :D

2009. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint inkább fehér-párti vagyok, mint fekete, és sokan mondták, hogy a fkete nem az én színem. de ettől még egyáltalán nem gáz, ha így öltözöl! Esetleg ha nagyon félsz, vegyél olyan felsőt, ami fekete-és még valamiylen mintás, pl fekete-piros. aztán felkapsz egy piros övet vagy fülbevalót, és elintézve! :)
2009. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem nagyon jó. Én is szoktam így járni. Szép a fehér is, de buliban sokszor ciki, ha leöntenek piával ( néha előfordulhat). Feketével legalább nincs ilyen gond.
2009. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem sem cink. ha neked ez tetszik akk legyél úgy.ha attól félsz h lenéznek akk egy színes kiegészítő is megteszi!
2009. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!