Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis miért tartják sokan...

Mégis miért tartják sokan közönségesnek ezt a viseletet?

Figyelt kérdés

-fekete cicanadrág

-vastag, horgolt meleg sál

-fekete bőrdzseki

-platformos bokacsizma

-hosszított felső (színben a sálhoz illő)csinos övvel

-és egy, a cipőhöz illő táska


Ezt sokan pláza pi.ásnak, sőt, k.rvásnak tartják. De mégis miért? A hosszított felső takarja a feneket, a meleg sál

takarja a dekoltázst. Egyáltalán nem magamutogató, mégis sokan megvetik az ilyen öltözetű lányokat. Pedig szerintem csinos viselet. Én is kedvelem.


2010. okt. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
46%
szerintem nem ribancos.nagyon is csinos.aki mást mond az egy irigy .....!mert nem meri felvenni
2010. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Igen, én sem értettem hogy ez mégis miért közönséges. Egyik kedvenc viseletem!:)
2010. okt. 28. 18:46
 3/59 anonim ***** válasza:
47%
Nézd meg egyszer, hogy miben állnak a prostik az útszélén. Na, ezért.
2010. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
25%
Attol meg eleg parasztos "viselet" hogy neked tetszik. Szerintem nemcsakhogy igenytelen igy feloltozni, hanem tenyleg parasztos. Ilyet csak azok vesznek fel, akiknek gözük sincs arrol, hogy lehet izlesesen feloltozni.
2010. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
75%
És igen, valóban irigy vagyok, és nem imerném felvenni. Főleg ilyen hidegben, meg amúgy is nagyon dudorodna a "zacsi".
2010. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem ilyenben. Vastag. meleg sállal, csinos cipővel, stílusos hozzá illő táskával.

A prostik emm.. talán latex gatya, ha lehet akkor kiszaggatott, undorító, ocsmány csizma, valami műszőrme "kabát". Tehát szedett-vedett az egész.

A kettő igen távol áll egymástól. :)

2010. okt. 28. 18:52
 7/59 A kérdező kommentje:
Parasztos? Ezt kifejtenéd kedves válaszoló? Attól tartok nem értem mire gondolsz.:)
2010. okt. 28. 18:53
 8/59 anonim ***** válasza:
66%
a platformos bokacsizma egybetalpú? lehet ciki, de nem tudom, azon kívűl szerintem nincs semmi gond a szetteddel, ha mondjuk hosszú csizma lenne, a kritizálóknak jobban tetszene?? Vagy mi nem tetszik benne? Amúgy én is öltözködöm így, de még ilyet nem hallottam rá, max mondjuk 3-4 centis sarkú, szolíd bokacsizmával, vagy hosszabbal veszem fel. A cicagatyót meg azért szeretik a lányok, mert vékonyít és kényelmes ;)
2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
75%
Minden második tinilány így öltözik. Nekem inkább unalmas, meg néha kicsit prosztó a csicsás bőrdzseki+platfromos magassarkú kombója. De amúgy meg nem vált ki belőlem olyan érzést, hogy "na ez krva".
2010. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
76%
nálam csak a cicanaci veri ki a biztosítékot, olyan, mintha semmi nem lenne az illető lábain.
2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!