Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátnőmnek szeretnék venni...

A barátnőmnek szeretnék venni egy szép egyrészes ruhát, hol vásároljak?

Figyelt kérdés
Neten szeretném megrendelni és magyar oldalról, valami olyasmi ruhára gondoltam amit felvehet bulizáshoz.
2011. okt. 7. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább vidd el magaddal, mert látlanba nem lehet megvenni egy ruhát, főleg nem egyrészeset. Annak elég csinosan kell állnia, próbálás nélkül nem megy.
2011. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vegyel egy nonek ruhat, foleg ne latatlanba. Lehet, hogy mindkettotoknek tetszik, de meretben nem jo. Lehet, hogy meretben jo, es neked tetszik, de o utalja azt a fazont.

Es meg lehet sorolni... Inkabb hivd meg egy ruhavasarlasra, menj vele, irtora fogja elvezni, hogy kipenderulhet a probafulkebol es megmutathatja a felprobalt ruhat :) Es ami tetszik neki, azt vedd meg - ugyanugy imadni fog erte, sot jobban, mintha a neten veszed meg neki, es igy legalabb biztosan tetszeni fog neki is, neked is :)

2011. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy meglepetésnek kell lennie... akkor nincs valami tippetek hogy mit vehetnék? Táskát veszek neki de azt akartam hogy azt higgye hogy csak a ruhát kapja és meglepődjön :D
2011. okt. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!