Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legging+bokacsizma holnap...

Legging+bokacsizma holnap ilyen rossz időben gáz?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok el bulizni, ezért a kérdésem.

Nincs még korán a bokacsizmához? Vagy netán túl hideg a legginghez? Esetleg ma már nincs olyan, hogy gáz valami :-) ?

Légyszíves segítsetek, akik sűrűbben járnak fel az éjszakába.

Köszönöm.


2011. okt. 7. 21:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Ma szerintem olyan hideg volt, hogy simán fel lehetett venni csizmát. Láttam is csajokon, bokacsizmát meg rendes csizmát is. De leggingsben én fáznék, inkább farmer. Érdemes megnézni az időjárásjelentést is, hány fokot mond holnap estére.
2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felveheted a csizmát,énis szoktam már látni lányokon mostnaában, és főleg most hogy lehűlt az idő azon gondolkodtam hogy holnap én is felvegyem-e. Viszont farmernadrággal jobb lenne, és ugy jobban is mutat.
2011. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez a két dolog külön is gáz időtől függetlenül.

18/f

2011. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valamint az építő kritikát :-)
2011. okt. 8. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom hogy ne halgass a fiatal férfi társamra,egyik sem gáz mindkettő csinos nőies darab csak neki más az ízlése. Nyugodtan mehetsz így.
2011. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ívy1 ***** válasza:
Nem! Én a cicanaci alá ha hideg van,szoktam neylon harisnyát felvenni,és akkor biztos nem fázok.
2011. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mivel csak ma olvastam el a kommenteiteket, egy csinos farmerben mentem, és bokacsizmában.

De köszönöm nektek is a választ, ha legközelebb megyek, már nem lesz kérdés. Úgy fogok felöltözni, ahogy nekem tetszik. :-)

2011. okt. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!