Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagos ruhákból és sminkből...

Átlagos ruhákból és sminkből milyen halloweeni jelmezt lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy halloweeni bulira szeretnék jelmez-ötleteket.

Nem szeretnék költeni rá, valami nagyon egyszerű, mégis jó jelmezt szeretnék. Szóval ilyen átlagos ruhákból, esetleg sminkből...


2011. okt. 24. 16:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Madárijesztő? Flanel ing, farmer és néhány párna kell hozzá. Felöltözöl, kitömöd magad párnánnal. Esetleg szerezz egy szélforgót a kezedbe! :) Ha van időd, akkor egy régi ingre varrj foltokat anyag darabokból nagy feltűnő öltésekkel!

Ha vannak megfelelő fekete cuccaid és egy cirok seprűd, lehetsz boszorkány is.

2011. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*párnákkal, bocsi
2011. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háát, nincs nagyon ingem (lány vagyok)...
2011. okt. 24. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Zombit bármiből össze lehet hozni.

Lehetsz mondjuk Audrey Hepburn: egy kis fekete ruha, csilli-villi ékszerek, konty, meg az a cigaretta tartó izé ( [link]

Tesóm kedvenc ötlete a fukszos rapper, melyben az alufóliát igen kreatívan fel lehet használni. Itt találsz tippeket:

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A repper szerintem kizárva :), de... ez az Audrey ötlet jónak tűnik, csak valami ijesztő kéne :S Gondoltam még az "ördög segédjére", hogy ördögszarvakkal, fekete cuccokban legyek... De ha van ötletetek írjátok meg!
2011. okt. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!