Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon milyen ruhában vagytok?

Otthon milyen ruhában vagytok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 22:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
otthoni ruhába - amit az utcára nem veszek fel,ezeken azt értem ami agyon van már mosva,itt-ott ki van szakadva (többszöri varrás után) és nincs szívem kidobni
2011. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Melegítőben általában, de van hogy felöltözök rendesen.
2011. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Énis melegítőben, meg olyan pólóban ami utcára már nem megy el.

De akiket ismerek sokan farmerben meg jó állapotú pólóban vannak otthon is mint az utcán vagy suliban vagy munkában.

2011. okt. 9. 22:37
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, olyanban, hogy ha csengetnek, elgondokodom, kinyissam-e az ajtót. :D

Nyáron terepmintás térdnadrág, kopott/szakadt, esetleg tőlem jóval nagyobb póló. Ilyenkor már ugyancsak kopott melegítőnadrád, póló, valamint kapucnis melegítőfelső. Mindez megfejelve egy roppant elegáns fehér, csillogó díszes műanyag kínai papuccsal.

Huha... ez így visszaolvasva nagyon gáz. :D Higgyétek el, a valóságban azért nem olyan rossz...


25N

2011. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

valami futópólóban, meg egy melegítőgatyában szoktam lenni :) farmerban biztosan nem bírnám...)


18/L

2011. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Kiseggesedett macinaciban, meg valami poloban es melegitofelsöben.

Amit mar nem veszek fel mashova, mert szanaszet van mosva. Parszor elöfordult, h csengettek es nem mertem ajtot nyitni. Egyszer muszaj volt es akkor elegge beegettem magam. Szoval azota probalom összevalogatni ugy a dolgokat, hogy azert ne legyek nagyon gáz otthon sem.

2011. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Lyukas, vagy nagyon mintás cicanadrágban, amit utcára nem vennék fel, egyszerű kényelmes pólóban.

Nem úgy, mint a barátok köztben... Kiskosztüm + magassarkú:D

2011. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

bővebb, kicsit szakadt farmerban,ami utcára már nem felvehető:D de ha bejön a nagyon-nagyon rossz idő,akkor előkerül az ezeréves vastag bemelegítőm..

felsőnek bővebb póló, kardigánnal vagy apum mosástól kinyúlt kötött pulcsijai:D

2011. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem suliból jövök haza - vagy máshonnan -, akkor fekete török nadrág, meg egy szürke trikó, amin egy vámpír smiley mosolyog (:D), meg most, hogy hűvös van, néha felveszek egy narancssárga-citormsárga vastag zoknit, amink az elején egy kacsa van. :DHa viszont valahonnan jöttem, akkor nem szoktam átöltözni, kivéve, ha korán érek haza. Nyilván, ha ünnepségről vagyok vagy hasonló, akkor átöltözöm a fenti ruhákba.
2011. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

ami kényelmes :)

macinaci..póló..vagy rövidnadrág...semmi xtra:)

2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!