Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat szereztetek be...

Milyen ruhákat szereztetek be a hideg időkre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

vettem 6 pulcsit, meg egy vastagabb farmert

téli kabátom van, tavaly vettem, és imádom

meg majd csizmát kell még vennem, mert az 2 éve nincs :)

2011. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak csizmát vettem,kabátom van,még pulcsikat kéne vennem...
2011. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Annyira sz*r ruhák vannak a boltokban mindenfelé, hogy inkább hordom a régi tizenéves ruháimat. Nem tudom hol lehetne normális téli ruhákra találni ami nem a mai ocsmány divat alapján készült.
2011. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy barna térdig érő magssarkú csizmát, meg egy bokáig érő magassarkú félcipőt,mondjuk ez nem pont hóesésre lett kitalálva dehát megtetszett:)

Kabátot nm vettem mert van 2 szövetkabátom tavalyról.

Külön nm szereztem be téli ruhákat sem,esetleg ha időközben megtetszik 1-2 ruci akkor megveszem,de nm szoktam évszakváltáskor nagyvásárlást tartani.

2011. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végre megvettem a régen vágyott sötét élére vasalt extra trapéz farmert, ami pont jó lesz azokhoz a bokacsizmákhoz (vagy bakancsokhoz) amiket még tavasszal szereztem be.

És kaptam végre olyan fülvédőt aminek a pánja a nyakamnál van. Van egy szövetkabátom amit jó lenne átalakíttatni, hogy utcai viseltre is jó legyen, egy fekete leggings sem lenne rossz, meg egy új overknee csizma, mert a régi már nagyon rongyos állapotban van.

Ezen a télen, szerintem egyszerű pamut garbókra vadászok majd mert azokkal lehet változatosan öltözködni, és nem bolyhosodnak ki mint a pulcsik.

27/n

2011. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem egy őszi csizmát, nagyon tetszik :))de van télim is már 2 éve, de nagyon szép és jó

2 farmernadrágot, közülük az egyik a mostani kedvencem

Egy őszi kiskabátot, mert téli szövetkabátom már van

egy sálat, meg van egy téli nagy meleg sálam is :)

Pulóverből 2, de azok nem épp téliek, szóval azt kell meg még felsőket kell vennem.

16/l :))

2011. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!