Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha hideg már ilyenkor...

Ez a ruha hideg már ilyenkor lakodalomba? 1 hét múlva lakodalom és nem tudom mit vegyek fel.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 14. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha beltéri lesz akkor még elmehet esetleg egy vastagabb harisnyával és egy normális kardigánnal. De ha sokat lesztek szabadtéren utazás meg egyéb más miatt akkor nem ajánlanám.
2011. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit. De azt ugye tudod, hogy feketében, fehérben és pirosban nem illik menni? És ez fekete-fehér.
2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
NAgyon nem érdekel hogy milyen színben megyek.ÉS ehhez menne egy vastagabb fekete harisnya?
2011. okt. 14. 10:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ruha nem illik lakodalomba. Én innen ezt választanám: [link]


Egyébként lakodalomban nem kell attól félned, hogy hideg lesz, mert a sok ember befűti a termet. Gondolom, ilyenkor már nem szabadtéri lagzit rendeznek :)

2011. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh vastag fekete harisnyát felejtsd el, az annyira igénytelen! Hétköznapra még oké, de lagziba nem. Nyugodtan vegyél egy normális vékony testszínűt.
2011. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehát a képen a modellnek kilóg a pcsája! Te komolyan így akarsz esküvőre menni? Rokonság el lesz tőled bűvölve.
2011. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ez tényleg nem igazán esküvőre való. A színe miatt sem, meg túl kihívó.
2011. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Buliba sem venném fel, nemhogy esküvőre... Nagyon igénytelen, kb. a sarkon álló "hölgyek" hordanak ilyesmit.
2011. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A ruhával semmi gond, nem tudom miért kötözködtök. Tiszta feketében elvileg nem illik, de a vendégek 90%-a mindig abban van, mert csak egy alkalmi ruhája van, és az fekete.

Talpig fehérbe tényleg nem illik, de ez bazi messze van a fehértől.

A fekete-fehér teljesen jó kombináció.

A harisnya színe is mindegy, de én is testszínűt vennék fel.


Lakodalomba nem hideg, úgyis táncolni fogsz meg sok ember lesz, mindig meleg van. Esetleg szerezz egy fekete vagy fehér blézert hozzá.

2011. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ha ilyen ruhát veszel fel, akkor nem vagy 14-15 éves, így ha iszol is valamit, akkor meg olyan mindegy, mert bemelegszel tőle... főleg ha táncolni is fogsz.(gondolom igen)
2011. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!