Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Peacocks milyen márka?

Peacocks milyen márka?

Figyelt kérdés

Nem tudom valaki ismeri-e ezt a márkát (azon belül is az Urban Spirit-et). Milyen minőségű? Mondanátok ehhez hasonló ismertebb márkákat?


Weboldala: [link]


2011. okt. 10. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

En Angliaban elek.

Eleg olcsonak szamit, rendeltem mar toluk. A minoseggel nagy gond nincs, igazabol nem a legjobb (pl a Next ruhak altalaban jobb minoseguek, de dragabbak is), viszont nagy gond nincs veluk. Ha hasonlitanom kell: pl a terranovaban es new yorkerben sokat vasaroltam Magyarorszagon regebben es sokkal inkabb voltak azok a ruhak hajlamosak arra, hogy bolyhosodjanak, kinyuljanak, vagy mondjuk sokszor volt olyan, hogy a jeans clubban probalt ruhak szabasaval volt valami bibi. Tehat ranezesre jonak tunt, felveve meg gyenge minosegunek.

Ez ezektol jobb.

Nem tudom, hogy az asdanak a ruhamarkajat ismered-e (GEORGE). Ahhoz tudnam hasonlitan a legjobban ezeket a cuccokat minosegben es arban is. Legalabbis amik eddig nekem voltak/vannak.

2011. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!