Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukád milyen ruhákat hord?...

Anyukád milyen ruhákat hord? Hogyan öltözködik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

sokszor hordja az én ruháimat :D amúgy többnyire farmer, póló, vagy csinosabb felső és mindig magassarkú. jól öltözködik, szeretem, hogy nem konzervatív :)

18L

2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiatalosan :) 50 lesz, de több, mint 10 évet letagadhat. Szereti a farmert, hosszú szoknyákat, mintás blúzokat, csinos felsőket, de sosem öreges szabású ruhákban jár. Nyáron sokat hord egyberuhát, csinos toppokat. Általában a húgom és az én ruhatáramból is szokott hordani darabokat + együtt megyünk vásárolni, szóval semmi öreges nem kerül a felhozatalba soha :D 23/L
2011. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átlagos ruhákat mint az emberek nagy része, színes pólók, felsők, farmer, sportcipő. Persze van mikor kiöltözik, meg bulizni mondjuk csillogós szoknya/ruha stb. 50 éves, de nem néz ki 30nak se. Ő valamit nagyon jól csinál.
2011. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

65 éves, és jobban öltözik, mint én :D Mindig divatos, mintha egy divatlapból lépett volna ki.

50-nél többnek még senki nem mondta.

2011. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokszor hord kosztümöket, nadrágot elegáns blúzzal, de simán felveszi a bőrnadrágot is,45 éves. De neki valahogy ez áll jól, nem tudom elképzelni egy farmerban színes pólókkal :).
2011. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

29 éves és rosszabbul öltözködik mint a nagyanyám. Melegítőnadrág vs mackófelső.. elég gáz.

14/L

2011. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35 éves és mondjuk az én izlésemtől elég messze áll ahogy öltözködik, farmert hord csak általában, sportcipő, sportos cuccok csak, én nekem ez fura igazabol mert en 14 eves vagyok, es hat en inkabb elegansan oltozom, magassarkú meg ilyesmik, és ezért általában a vásárlásról van szó akkor nem vele megyek, mert ha rajta múlna akkor én is csak olyan ruhakat hordanak :D de mindegy.. 14/L
2011. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én anyukám 37 éves, és a munkája miatt (is) leginkább csinosabb ruhákat hord.(pincér) fekete nadrág(az az ünnepi, nem tudom mi a neve) + valami csinos fehér ing, ami variálva van pici mellénnyel. hétköznapokon farmer, hosszú csizma (nem magassarkú, de csinos) felsőnek színes feszes pólókat hord (mármint egyszínű, de van egy csomó színben neki). garbót, és a ballonkabátokat szereti. a nagy sálakat imádja, meg a sportcipőket is. 14Lány
2011. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Borzasztóan öltözködik, olyan, mintha az lenne a célja, hogy minél rosszabbul. Barna sportcipőt hord, amiből egyből 3 pár ugyanolyan is van itthon, egyik anyué, másik a nevelőapámé, harmadik az öcsémé :D de az a tipikus futócipő. Emellett farmert hord, egyenes szárút, ezek nem olyan rosszak. (Mondjuk hozzátenném, hogy amikor egy jó pár évig a trapézfarmer volt a divat, soha fel nem vette volna, hordta a 15 éves kopott répanadrágjait. Amikor a csőnadrág lett a divat, elkezdett trapézt hordani. Most pedig átszokott az egyenesszárúra, hát ez eddig a legjobb választás) Felülre általában egyszínű pólókat hord (jobb esetben) vagy pocsék kínai strasszköves sexy feliratos pólókat. Nyáron csak és kizárólag 3/4-es nadrágot. Télen is a barna sportcipőjét, vagy nagyon gagyi 1500 Ft-os csizmát, ami persze 1 hónap után szétmegy, és utána képes 2 hétig is üvölteni mint a sakál, hogy szétment ez a szar. Amikor ballagás, vagy esküvő vagy ilyesmi van, előveszi a 20 éves körömcipőjét, és a gyönyörű fekete nadrágkosztümjét amit én választottam neki :) itthon a legkinyúltabb legszakadtabb melegítőnadrágokat hordja, természetesen hónaljig felhúzva, pólót betűrve. Amikor olyan ruha van rajta, amit tőlem kapott ajándékba, akkor csinos :) Egyébként 40 éves, csinos testalkatú, amikor véletlenül normális ruhát vesz fel, 25-nek néz ki.

Ja, és a hobbija kritizálni az én ruháimat :D


19/L

2011. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt ne kerdezd mert te meg nem vagy megfelelo korban h ilyet kerdezz! :P
2011. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!