Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok max 5000-ért farmert...

Hol kapok max 5000-ért farmert? Nem kínaiban.

Figyelt kérdés
Bp-en és lány vagyok.
2011. okt. 11. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
talán ebay
2011. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én nyáron vettem USA-ból Wranglert 32 USD-ért, ugyanazt ami itthon 16-20k
2011. okt. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tescos F&F
2011. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Én C&A-ban szoktam látni 5-6 ezerért is farmert, bár tény, hogy a legtöbb drágább...
2011. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én az invázióban szoktam venni, és mindig csak dícsérik, ráadásul nem is kopott még ki egy sem:) szal kicsit jobb, mint a kínai:)
2011. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

az alapban dragabbnak hitt uzletekben is nezz szet, ha van idod (zara, mango peldaul), mert szokott lenni learazva farmer, vettem mar mindket helyen 5000 forint korul farmert es normalisak voltak.

A terranovat en ajanlani nem tudom, sokszor megneztem mar ott is, de altalaban durvan vekony anyaguak voltak, vagy a szabasukban volt valami, ami miatt abszolut nem neztek ki jo minosegunek.

Mondjuk en nehez helyzetben vagyok, mert 178 cm vagyok, szoval eleg magas, azon belul is a labam hosszu, mindehhez S-es meretem van, igy 10 felprobalt farmerbol max 1 olyan van, ami eleg hosszu, de nem bo es a fenekemet sem lapitja le.

Epp ezert mondom megis, hogy a kinaiban is probaszeruen korul lehet nezni. En is szkeptikus vagyok, de a multkor a ferjemet kisertem be nadragot nezni es o huzott ki a noi farmerek kozul egyet, megkert, hogy probaljam fel. Es egy teljesen jo minosegu, eleg vastag, eleg rugalmas, egyaltalan nem tuldiszitett (normal sotetkek szinu nagyon keves koptatassal), eleg hosszu, eleg szuk, jo allasu. Az egyik kedvenc farmerem jelenleg es 3500 forint volt.

Igaz, hogy meretugyben ott jol korul kell nezni, mert en S-es, 34-36-os, vagy 26-27-es farmert veszek egyeb boltban, de ez a kinai farmer 28-as volt, az a meret amit altalaban veszek nem lett volna ebbol jo ram.

2011. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszi, de pont azért írtam, hogy nem kínait akarok, mert eddig CSAK kínai farmereim voltak, és durván 1 évet bírnak csak ki... Amit tavaly ilyenkor vettem, most tiszta szakadt a belső combomnál :S
2011. okt. 12. 10:36
 18/22 anonim ***** válasza:

Hm, tudod ez akkor igy nehez kerdes. Merthogy hiaba fogsz megvenni 5000 forint korul farmert egyeb uzletben (pl terranova), nem sok esely van arra, hogy ezek tobbet fognak birni. Ezek sem jobb minoseguek am csak amiatt, mert nem kinai, hanem mas uzletben aruljak oket.

A zaraban a farmerek jobbak minosegre/szabasra egy fokkal, de ugye 12-15 ezer korul vannak alapban, tenyleg learazast kell ahhoz kifogni, hogy 5ezer korulj kapj meg egyet. Viszont arra azert nem tennek neked igeretet, hogy egy evtol tovabb birja, ha hetente viseled mondjuk ket alkalommal.

Ha mondjuk havonta veszed fel ketszer, akkor nagyobb esely van ra, de ha nem tenyleg minosegi farmert veszel (amik 15-20 korul vannak), akkor azert erosen szamitani kell arra, hogy egy evtol tobbet nem birnak ki.

A farmereknek meg amugy is az a betegseguk, hogy combhajlatban, fenek alatt kopnak el leghamarabb a surlodastol, ez tenyleg attol fugg, hogy surun hordod-e.


Igazabol pont emiatt a tartossagon en nem nagyon szoktam gondolkoni, mert levis farmerert nincs szivem penzt kiadni, inkabb veszek meg 4 olcsobb farmert es hordom oket viszonylag ritkan, mint 1 dragat.

2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Pimkie, Tally Weijl... a sima basic farmerek 4-5 ezerbe kerülnek.... Olcsóbban tényleg csak kínai boltokban találsz. 5000 Ft télnyleg semmi pénz egy farmerért... egy jobb felső többe kerül... ami azért nem olyan tartós darab mint egy farmer.
2011. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ja hogy tartósság

anno a 80-as évek végén volt egy made in usa wrangler farmerom, na az tartós volt


ellenben a törökországban gyártott, itthon forgalmazott bóvli 16k-ért, málik szét

most majd kiderül, hogy ugyan amcsiban vett, de mexikóban gyártott 32 USD-s farmer mennyire tartós

2011. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!