Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-16 éves lányok milyen...

14-16 éves lányok milyen kabátotok és milyen csizmátok lesz idén télen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Acélbetétes bakancs, meg fekete bokáig érő szövetkabát.
2011. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

több kabátom van, vastagabb, blézerfazonúak. ebből van tengerészkék, okkersárga és téglavörös. van egy sürke szövetkabátom és egy eredeti aviatorom, most kaptam születésnapomra, alig várom, hogy hordhassam :)

cipők... most vettem nemrég egy bakancsot, de kinéztem még egy magassarkú, prémes szélű bokacsizmát is. a bakancs középbarna, a csizma meg szürke, szeretném majd megvenni. és még maradtak tavalyról csizmáim, egy térd fölé érő, fekete lapostalpú és egy magassarkú, szegecses, szintén fekete bokacsizma. ezeket fogom váltogatni.

16L

2011. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Van egy térdig érő szüvetkabátom és egy lábszárközépig érő irhakabátom.

Van egy bakancsom, ami nem is igazán bakancs, de hát csizmának nem nevezhetem, mert nem az. Valami olyasmi, ami mostanság nagy divat, az a fűzős, nem tudom a speciális megnevezését, még tavaly vettem. Illetve egy telitalpú csizma, de előbbit hordom gyakran.

16/l

2011. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
bakancs .....bakancs....acélbetétes bakancs :OO lányok?! xd miez már ,h a lányok ilyen nagy durung ACÉLBETÉTES bakancsot hordanak (?).. pff . saját vélemény és elnézést a megfogalmazásért:)
2011. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szövetkabát, fekete, picit térd fölé érő, csizmából meg fekete(2 "CSAT" dísz, hosszú szárú
2011. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bakaancs :)

ízlések és pofonok.

2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A csizmából marad a tavalyi térdig érő fekete mert azt nagyon szeretem és még jó állapotban van remélem ezt a szezont is ki bírja. Ezenkívül van még egy egyszerű csizmám is ami magassarkú azt is hordom ritkán még az unokanővéremtől örököltem.

Van egy szövetkabátom ami majdnem a térdemig ér azt még megtartom bár ha nagyon hideg van akkor valami pufi kabátot is felveszek de abból még nem tudom milyen lesz :) 17/L

2011. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!