Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok! Nektek milyen...

Duci lányok! Nektek milyen csizmátok van?

Figyelt kérdés

Kicsit vastagabb vagyok vádliba és semmelyk csizma se az igazi...az ilyen UGG stílusú csizmák tetszenek de nemvagyok biztos a dologban...Nektek milyen van?

163cm vagyok és 73 kg...

Bunkó,dagadt disznózók kíméljenek legyenek kedvesek.

17/L


2010. nov. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cowboycsizma, azoknak széles a szára + tamaris csizmák, azoknak is.
2010. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is széles vádlim van. Nem vagyok nádszáltermet, de akkor is meglehetősen széles volt, amikor vékony voltam.

Leginkább magassarkú bokacsizmákat hordok, de most van egy combig érő is (én lepődtem meg a legjobban, hogy rájönXD). Véleményem szerint az Ugg nem előnyös, nagyon vastagítja a vádlit (főleg ha bele van tűrve a farmer, mert optikailag "elvágja a lábszárad, vagyis keletkezik ott egy vízszintes vonal - és mind minden vízszintes vonal, ez is szélesít.)

2010. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan túlsúlyos vagyok, de a vádlim nem nagyon vastag vagy széles-nekem inkább azzal van gondom, hogy 35-ös a lábam, és nem találok olyan csizmát, ami jó lenne méretben...
2010. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most készülök venni egy lábszárközépig érőt.

Egyébként nekem volt egy olyan csizmám (de már nem tudom, hova lett), aminek elasztikus volt a szára, szerintem, ha találsz ilyet, az biztos jó lenne.

165/74 22/L

2010. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bokacsizmát. UGG-ot semmiképpen, mert az mindenkin idiótán néz ki.
2010. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!