Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudok nőiesebben öltözködni?

Hogy tudok nőiesebben öltözködni?

Figyelt kérdés
Mindig általánosan öltözködtem kicsit lazább vagy egyszerű ruhákat vettem fel de most már nőiesen szeretnék öltözködni, barna hajam van hosszú,nem vagyok dagi se vékony, kb 157-58 cm vagy,mit ajánlanátok?? 15/L
2011. okt. 13. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

szerintem tavasszal vegyél fel cicagatyát, vagy csőgatyát balerina cipővel, ahhoz valami olyan trikót, amin van egy kitűző, egy nagy rózsa(az nagyon divat most) és valami szép táska, amit a kezedben hordasz (nem pedig oldal). kicsit most már hidegebb van, úgyhogy bármilyen sálat, színeset, kockásat, virágosat felvehetsz, az nagyon jól néz ki egy sima egyszínű pólóval. meg vannak masnis hajpántok,azzal is jól eltűzheted a hajad, vagy magasra egy lófarkat csinálj!

itt van egy kérdés, és vannak a kérdésben linkek. az 1.fajta (kicsit nőiesebb) <<azokat nézd, a másikat ne! vannak köztük csinos, nőies ruhák.

vegyél tornacipőt ilyen időre, vagy: [link]


remélem tetszenek amiket írtam :)

2011. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj első, de a cicagatya meg csőgatya minden csak nem nőies. ócska tinidivat. kislányos. ha nőiesen akar öltözni valaki akkor kicsit komolyabbra kell venni. de azt már neked kell tudni hogy milyen stílus illik hozzád, pl. a szoknyák nagyon nőiesek, szép harisnyával, hozzá illő csizmával vagy cipővel ami nem converse meg hasonlók. hosszított felsők, garbók, kötött pulcsik, ingek, mellények, fűzők stb. elég sokminden van, menj be egy boltba és nézz valami nőieset ami tetszik neked.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit az első leírt az tipikus tinip***, nem pedig nőies. Nem kell cicanadrágot hordanod ahhoz h nőies legyél =)
2011. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágok közül olyan, ami kiemeli az alakot, ez nem feltétlen cicagatya, most már vékony is az. Hordj tapadósabb farmert, vastagabb harisnyát. Cipőügyileg eleinte elég szerintem egy fekete, csinos, kb. 5-6 centis sarkú kis csizma, ebben könnyű járni, de sokat dob, a tartásod is más lesz, mégse botlasz meg. Felsők ügyében én olyat szoktam felvenni, amin van valamilyen kivágás, pl. egy V nyakó pulcsi, vagy vállról lecsúszó fazon, nyáron csőtopot hordok, ősszel már kardigánt veszek felé. A hosszú haj szerintem a legnőiesebb dolog, hord kibontva, foglalkozz vele. Barnáknak nagyon jól áll ősszel a bronzos, barnás smink, egy tusvonallal, natúr rúzzsal, szájfénnyel visszafogott vagy, mégis nőies. És egy finom parfüm még sokat tud dobni. :) Így nagyjából ezek. Én is deszkáscipős, kényelmes lány vagyok, de mikor kicsit csinosabb szeretnék lenni, így öltözködök, ezek nem túl feltűnő dolgok, mégis sokat dobnak. Kabátok terén szövetkabátot, vagy bőrdzsekit ajánlok, megkötős ballonkabátot, ami kiemelei az alakot. Mivel még fiatal vagy táskák terén pedig oldaltáskát, vagy keresztbedobósat, ami bőrből van, ezekben viszonylag sok dolog elfér.
2011. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
Blúzok,ingek,tunikák,szoknyák,egybe ruhák,tapadós nadrágok, amibe szerintem bele tartozik a cicanadrág is megfelelő felsővel cipővel igenis nőies. A színek választása sem mindegy a túl harsány élénk színeket kerüld.
2011. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem csak tiniken szoktam látni.
2011. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogy ne legyen túl nagy a kontraszt, először is a kiegészítőkkel variálj. Szép bizsu fülbevalók, hajpántok, csatok, nyakláncok, övek, kitűzők, sálak sokat dobnak a szereléseden.

A V kivágású felsők, ingek, tunikák mindenképp nőiesek.

Arra figyelj, h a derekad ne legyen kint, mert az nem nőies és nem egészséges.


Amúgy egyik másik válaszoló, mikor azt írja, h tiniknek való hány éves korra gondol? Mert a kérdező 15 éves és nem 25-30.

2011. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Télen hordj kötött ruhákat és harisnyákat meg bokacsizmát lehetőleg magassarkút. Szövetkabátot. Cipőid legyenek magassarkúak.
2011. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!