Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez túl sok 15 évesen?

Szerintetek ez túl sok 15 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek nőcisen öltözni.Télen is cicanacik,csőnacik,cssini felsők,magassarkú csizmaa(nem 10 centis).Sminkelem magam szóval szeretek jól kinézni.Mindenhol megnéznek még a nők is,sokszor azt gondolom h lenéznek mert ennyiidősen jólnézek ki?
2011. okt. 15. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Képpel könnyebb lenne, de ha alapból gyereknek nézel ki akkor azért néznek meg, mert túlzásba viszed, viszont ha legalább 20-nak nézel ki, akkor irigykednek.
2011. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak te hiszed magadról azt, hogy jól nézel ki. Sokan beleesnek abba a csapdába, hogy azt hiszik, ők nőiesek, pedig csak idétlenül van rajtuk összedobva a smink, meg csámpáznak a magassarkúban.

Esetleg egy fej nélküli kép, vagy valami ?

2011. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h nyáron volt egy időszak amikor rosszul éreztem magam emiatt mert mindenki többnek nézett aztán rájöttem h lehet h irigyek a strandra nem sminkeltem magam és egyszerű fürdőruhám volt alapból éretebbnek tartom magam és pl:nemis tudnám magam elképzelni velem egykorú fiuval mert gyerekesek és a barátom 20 éves és nagyon szeretjük egymást:)
2011. okt. 15. 12:39
 4/19 A kérdező kommentje:
169cm magas vagyok és 55kg
2011. okt. 15. 13:16
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Azzal nincs gond ha nőies vagy én is ilyen vagyok.Azzal viszont már nagyobb baj van h szörnyen nagy nagyképűség jön le abból amiket ideírtál.Én helyedben tényleg feldobnék egy képet kiváncsi vagyok mért hiszed azt h mindenki téged bámul és "irigykedik" arra h jól nézel ki.Ahoz képest h érettnek tartod magad,lerí rólad h egy kis 15 éves lányka vagy.

NEkem is az idősebb férfiak jönnek be,de nm ez alapján választok,veled ellentétben.


18/L

2011. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
A barátod is szeret téged... dugni.
2011. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
dugni?elárulom neked h nemrég jöttünk össze és nemfeküdtem le vele még...ennyi
2011. okt. 15. 13:56
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
15 évesen eleve nem kéne sminkelni magad, a magassarkúról már nem is beszélek. A cicanaci pedig nem utcai viselet, csak gatya alá lenne az, és nem csak úgy magába... és minden korodbeli érettebbnek tartja magát -.-
2011. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem evidens, hogy rövid ismeretség után nem fekszetek le. A tinik 80%-a érettebbnek találja magát kortársainál, pedig sokszor ők a gyerekek.

Mutass fej nélküli képet.

2011. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"A cicanaci pedig nem utcai viselet"


Na egy újabb sf aki csadorban jár és azt hiszi neki van igaza.

2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!