Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen orpiercing?

13 évesen orpiercing?

Figyelt kérdés
13 évesen korai a pierciing? Olyan kicsire gondoltam az orromba.Mennyi be kerülne??Kb??
2011. okt. 24. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, ez most hirtelen elhatározás vagy már több év akarod? Szerintem várd meg amíg 15 leszel ugyanis annyi idő alatt rengeteget változhat a véleményed, ízlésed, és ha még akkor is akarod majd akkor csináltasd csak meg.

Valamint most minden második ember orr piercinget csináltat, lehet 2 év múlva elmúlik ez az őrület, ne legyél tömeg. :-)

2011. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ott kezdődik, hogy normális piercer 18 év alatt nem szúr. 13 évesen kislány vagy (nem bántás) ne a testékszerekkel foglalkozz.
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak üzenem, hogy a szüleid papíron való beleegyezésével szúr 18 év alatt. :-)
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai. Egyébként is ki lehet venni.
2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát a sulinkban egy 12 éves csaj is bevállalta :) gondold meg, hogy tényleg akarod-e és készülj rá, hogy fájni fog..
2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen csináltattam,hogy korai lenne-e neked,nem tudom,de ha nagyon szeretnéd,csináltasd,ki lehet venni.Normális helyeken piercinggel együtt 4000-5500 körül mozog a szúrás.És szerintem egyáltalán nem fáj.
2011. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miss Lara köszi :))

és a többieknek is köszi.Több éves elhatárotás alpján d˜ntöttem így..De az anyum megengedné,csak nagyon féllek.

Asszem még várok nyárig..De írjátok még meg h nem e fájna és hogy nem e cikiznének e miatt

2011. okt. 25. 13:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még, várj még pár évet!
2011. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves voltam, amikor megcsináltattam. Egyáltalán nem fáj, inkább kellemetlennek mondanám. :) Nem bántam meg, én már nagyon régóta akartam, de az orron és a köldökön kívül nem tetszik, máshova nem is szeretnék. Te tudod, hogy milyen hamar szoktad magad meggondolni, ha úgy érzed hogy később is bent lesz az orrodban, akkor szerintem megcsináltathatod. :) Egyébként normális piercinges 18 év alatt csak szülői felügyelettel szúr, vagy szülői beleegyezéssel, nekem is így lett az orrom. Ha meg megunnád, vagy nem tetszene, még mindig kiveheted, bár a nyoma gondolom ott maradna valamennyire... Bár én azóta sem szedtem ki. :)

17/L

2011. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

15:13

Téged nem cikiztek ez miatt?

2011. okt. 27. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!