Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha a dzseki...

Szerintetek ciki, ha a dzseki alól kilóg pár centire a pulcsi alja?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy új dzsekit (nem bőr, hanem rendes széldzseki, csak passzés az alja) és ha felveszem, kilóg alóla a pulcsi alja, ami szintén passzés, tehát nem lóg meg hasonló, hanem "rátapad" a csípőmre. Ciki lenne így hordani? Mert szinte csak ilyen pulcsijaim vannak.. Lányok! Ti is szoktátok így hordani? Köszi előre is a választ!:)

15/L


2011. okt. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
én így hordom :)
2011. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem!!
2011. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DakotaDamon ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele. :) Én is szoktam így felvenni dzsekit/kabátot.
2011. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, ásd el magad!

...

2011. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, meg inkább a pulcsid lógjon ki, mint a derekad.
2011. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz :)
2011. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki ha a derekad "lóg" ki. Énis így hordom rövidkabáttal, sztem kifejezetten jól néz ki, eszembe se jutott hogy már valakinek ez is ciki lehet. -.-
2011. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt nekem még tetszik is, kicsit feldobja az összképet, hogy nem csak a kabát meg a nadrág látszik. És igaza van annak, aki azt mondta, hogy az a gáz, ha a derekad látszik ki, már a látványtól is fázni kezdek, mellesleg hülyén is néz ki szerintem, még egy tökéletes alakú csajon is.
2011. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!