Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnál egy olyasvalakir...

Mit gondolnál egy olyasvalakiről, aki hosszú ( boka felett kb.10 centire végződő) bőrkabátban van? Nem gondolnál felvágósnak?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhatsz.
2010. szept. 8. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
nem felvágo.Os hanem undi bocsia kifejezésért de nagyon o_Ocsmány
2010. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
nahát nekem az van. de hogy ez miért lenne felvágás nem értem, soha eszembe nem jutott ezzel kapcsolatban. 21 l
2010. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám h metálos v goth,esetleg vmi extravagáns illető,én is gondoltam h veszek,de rájöttem h túl felvágós.:))) Tényleg az ilyen hosszú kabi kicsit olyan, h na ez is máshol jár.Én annyira nm komállom,inkább combközép,v a felett.Fiú vagy v lány?

17/L

2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lány és rocker, de ez mellékes. Nem ezért hordom.

Már kiskoromban megfogadtam, hogy amint lesz pénzem, veszek egyet. Hát pénzem nem lett rá, de turiban találtam egy remek állapotban lévőt és nem tudtam ott hagyni.

2010. szept. 8. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon helyes h megvetted,lányon jobban is mutat mint fiún.(Én valamér fiút képzeltem:)Az más ha valaki vesz egyet 90ért,vagy olcsóbban szembejön vele,és megveszi mert régóta vágyott rá.Ezt persze külső a szemlélő nem tudja,de így nekem mindjárt más.:)
2010. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 8. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolnám felvágósnak. Max. azt gondolnám róla, hogyha alacsony, hogy még inkább rövidíti a testét azzal, ha hosszú kabát van rajta :). Egyébként meg nagyon jól tud kinézni (olyan film noir-os, magándetektíves :D).


21/L

2010. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

Nem vagyok alacsony ( 163 centi).

2010. szept. 8. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2010. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rockernek gondolnám, és rohadtul irigykednék a kabátjára:D:D:D (nem értem mi benne a felvágós)

Én is szeretnék olyat:D


19/L \m/

2010. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!