Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fázós csajok! Hogy öltöztök...

Fázós csajok! Hogy öltöztök divatosan de melegen télen?

Figyelt kérdés
Főleg kis trükkökre vagyok kíváncsi :) Pl én mindig a csini kabát alá veszek egy polárpulcsit, amit ha bemegyek valahova le is veszek :)
2011. okt. 16. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Derékmelegítő, arra atléta, arra vékony felső rá hosszú derekú kardigán, alul combzokni arra nadrág.

most még persze megfulladnék így de ha már nagyon fázom akkor ez lesz.

ja meg van egy termo béléses farmerom, imádom olyan jó meleg.

2011. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Kényelmesen bő csizmát veszek, amibe bele tudok húzni plusz egy zoknit. Általában szoknyában járok télen is, mivel egyáltalán nem fázósabb egy farmernál, hosszú szárú csizmával persze.

Kiskoromban anyukám mindig trikót adott rám, amit utáltam - na most már magamtól veszem fel, csak nem azt a ronda fehéret, hanem színes topokat. Derékmelegítőt is hordok minden nap, csak kifordítva, hogy ne reklámozzam, hogy az derékmelegítő. Valamint hosszú ujjú felső, pulcsi. Igazából vastag ruhákból is vannak divatosak.

Annyi van, hogy télen nem hordok szövetkabátot, mert abban megfagynék, hanem csakis bundát. Néhány éve beruháztunk egyre, de már látom, hogy meg is térül az ára, eléggé időtlen stílusú, szóval bármeddig hordhatom, és egyáltalán nem látszik rajta a kora.

Még jövőre tervezek még egyet venni, egy hosszabbat, mert ez kicsit rövid, akkor már tökéletes lesz. Nagyon szeretem, hogy nem kell vastagon aláöltözni, igazából pulcsi nélkül sem fázom benne :)

2011. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, még annyi, hogy kabátban a divatot a kiegészítőkkel tudom követni, és hordok is mindig egy csomót: sapka/kalap, sál, kesztyű, meg ugye a táska és a csizma is mindig változik, az aktuális divat szerint.
2011. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hideg időben az első ruha nálam a derékmelegítő amit felveszek ha már fázok. Aztán egy vastagabb cipő télen csizma azt mondjuk többnyire havas időben szoktam hordani mert annyira nem szeretem. Aztán egy vastag farmer alá meg mindig veszek vagy egy vékony harisnyát vagy combfixet plusz egy vastag zokni és egy magasabb szárú cipő. Ha szoknyát veszek fel ami az nagyon ritka nálam télen akkor egy vékony harisnya vagy combfix az az alap aztán egy vastagabb harisnya vagy leggings és persze szoknyából is azt ami kicsit vastagabb. Felsők közül azt hordom ami bent pl a suliban jól nézki amikor kimegyek utcára egy jó vastag pulcsit veszek fel aminek az alja a fenekemig ér és egy szövetkabátot is felszoktam venni ami jó meleg. :) 16/L
2011. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nadrag ala vastag harisnyat veszek, plusz meg arra egy vastag zoknit, es hosszuszaru csizmat. Hosszitott fazonu pulcsikat/kardiganokat/kabatot szoktam valasztani.


Ha neha napjan szoknyat veszek fel, akkor azt ugy, hogy leggings, amire egy vastagharisnya, es hosszuszaru csizma.

2015. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!