Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű, vékony lányok...

Nagyobb mellű, vékony lányok ti hol vesztek melltartót?

Figyelt kérdés
Rengeteg boltban jártam már, de alig találok a méretemben melltartót. Talán még az vált be a legjobban, hogy veszek egy 85C-s és hátul a kapocsnál varrónővel vetetek ki mindkét oldalról egy jókora darabot. Ti hogy oldjátok meg, találtatok valami jó boltot? Mert én sem a Triumphban sem az Intimissiben nem találtam. Ami jó lenne körméretileg annak kicsi a kosara, aminek jó a kosara, az nagy körben.
2011. okt. 16. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha gondolod én szivesen tartom neked a kezemmel :D
2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagy probléma volt, 75D-s vagyok. Én H&M-ben szoktam magamra találni, van ám ott választék, csak drága, 5000 körül vannak.
2011. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is bajban vagyok. Kínait szoktam nézni, aztán ha találok kosárra jót, kivágatok belőle egy részt. Így mondjuk nem olyan szép, meg nem az igazi, de sajna nem engedhetem meg magamnak, hogy legyen 1 melltartóm 5ezerért :( Pedig HM ben én is láttam jókat meg a new yorkerben is.

1 db van, ami drága volt, 4500, igaz, az megvan 3 éve!

A többi 900-1000 ftos örülök ha 7-8 hónapot kibír, de hát ez van. Nekem 70 D kéne, mert nagyon nagyon vékony a körméretem, nahát, ez a méret nem tolong a polcokon !

2011. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 85C az egy tök közepes méret... örülj neki.

Nekem 80E kell, néha ha ott tartok a ciklusban akkor inkább F mint E.

Általában csak turiban találok bevállalható és fiatalos darabokat, illetve nagyritkán a Tecsoban.

2011. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A C kosár az teljesen átlagos, nem? 75C-t szinte bárhol lehet kapni, ha az a méreted. Én pl. utoljára a Tesco-ban vettem F&F márkájút, leárazva 1100 Ft-ért.

De ilyet a H&M-ben, New Yorker-ben, C&A-ban is simán kapsz.

Az Intimissimi meg egy nagy sz.r a hülye számozásával! :)

2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a 75c kosár az nem olyan c-s kosár mint a 85c-s.
2011. okt. 17. 23:38
 7/7 anonim válasza:
Ha a 85c-nek jó a kosara, de a háta bő, akkor 80D-t, 75E vagy 70F-et érdemes próbálnod. Mert ezeknek a kosármérete kb ugyanakkora, de hátban kisebbek. Első körben talán egy 75E-vel érdemes kezdened.
2011. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!