Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű sálat válasszak...

Milyen színű sálat válasszak fekete kabáthoz, barna csizmához és zöld táskázoz?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Zöld hátitáskám és fekete kabátom van, plussz barna csizmám:

[link]


Milyen színű sálat vegyek hozzá?


2011. okt. 16. 20:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem párducmintásat, zöldet, vagy fehéret. A kockás is jó, de azzal azért vitatkoznék, hogy egy Burberry sál megéri az árát. Természetesen megéri, az eszmei értéke miatt, és amiatt, amit képvisel, a luxust, de nem amiatt, mert 10 évig is egyben marad. Ugyanis én nemhogy 10, de 100 év alatt sem költök 70 ezer forintot sál(ak)ra, márpedig úgy tudom, egy Burberry sál ára ekörül mozog. Továbbá azt is kétlem, hogy egy 14 éves lánynak lenne ennyi pénze, sálra vagy akármi másra.
2011. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi, új kérdés: inkább drapp, zöld vagy fehér?
2011. okt. 17. 18:12
 13/23 anonim ***** válasza:
Zöld
2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
drapp és üzenem annak a kommentelőnek aki olyan bölcs volt h közölte a papagájok jolnéznekki : totálisan nincs igaza mert idiotán nézki ha vkin 5féle szin van ,olyan mintha nem lenne stilusa és mintha mindent mindennel felvehetne és jolnézneki. 2.kommentelő voltam :D
2011. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi, azt nem mondom, hogy veszek egy drapp-zöld kockásat, mert az undi. Venni fogok szerintem egy zöldet és egy drappot és hetente majd váltom. Az úgy jó?
2011. okt. 17. 21:18
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező hogy offolok, de meg kell védenem a papagájokat:-)

A papagájok igenis jól néznek ki.

[link]

Érdekes míg az élővilág többi faja színekkel hívja fel magára a figyelmet addig az emberek szinte beleolvadnak a ez épületek és járda színébe a sok földszínnek, és még azt szeretnék, hogy felfigyeljenek rájuk?! és egyáltalán nem csodálkozom azon sem, hogy mindenki pesszimista meg búskomor, hiszen lenyomja a hangulatukat az a sok semmilyen szín, meg ugye az idő is hideg. Igenis is fontosak az élénk színek, és úgyis összelehet hozni, hogy stílusos legyen, például a color-blocking.

[link]

2011. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pirosat, mert ha rosszkedved van akkor a színes dolgok feldobnak, legalábbis engem mindig.
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Zöldet! :)
2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kerdezo sztem meg jo az utolso otleted h veszel egy drappot meg egy zoldet.


Jah es a sokszinu illetonek uzenem, h a linken ha megnezed egy adott szin kulonbozo arnyalatai jelennek meg fokent egy ruhan ha 3-nal tobb az alap szin.

Pl. lila, fuchsia, pink stb. Ezek kozel allnak egymashoz


Am regebben en is szinesebben oltozkodtem de nem veszek fel/ vettem fel 5 kulonbozo foszint, mert 90%-ban izlestelenul nezne ki... A maradek 10%-ban pedig nem halando civilek, hanem divathoz jol erto egyenek fognak szines osszeallitasokat kesziteni.

2011. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*izleses* szines osszeallitasokat kesziteni.
2011. okt. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!