Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű sálat válasszak...

Milyen színű sálat válasszak fekete kabáthoz, barna csizmához és zöld táskázoz?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Zöld hátitáskám és fekete kabátom van, plussz barna csizmám:

[link]


Milyen színű sálat vegyek hozzá?


2011. okt. 16. 20:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Mit zsóltok, ha valamilyen kockás, négyzet alapú lenne(nem tom mi a rendes neve)? Milyen színekben?
2011. okt. 20. 15:31
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hordja még mindenki azt a sálat, szerintem csúnya, és itt, ebben a városban az emok hordták.:S Most meg mindenki. Én azt mondom, olyat alapból ne vegyél ami mindenkinek van.

Vegyél mondjuk egy négyzet alapú zöldet, ami lehet másfajta mintás, meg egy drappot ami hagyományos. Az utóbbiból vehetsz ilyen nagyon hosszút is, amit többször körbetekersz a nyakadon. Ez kicsit nőiesebb és stílusosabb lesz.:) Esetleg citromsárgát is vehetsz, az jól megy mind a három színhez, és szerintem jól mutatna. nem lenne papagályos hatás, mivel a fekete és a barna abszolút nem kirívó szín.

2011. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Agyasok válasza:
Szerintem mindegy , én rózsaszínt javasolnék. De szerintem teljesen mindegy
2018. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!