Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokacsizmát felhúzhatok...

Bokacsizmát felhúzhatok ilyenkor? Nem gáz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? ilyenkor kell hordani..

Én láttam már sok embert akin téli hosszú szárú csizma van... Már elég hideg van úgyhogy mind kettő hordható már..

2011. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Én szeptember elején a 26 fokban is láttam egy csizmás csajt, na hát azon azért elmosolyodtam. De pl. szoknyához már én is csizmát vettem ma, elvégre 2 fok van odakint reggel. A bokacsizma meg főleg mehet.
2011. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne gáz. Már én is azt hordok és inkább, mint hogy fázzak.
2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én még hosszúszárú csizmát is felvettem már.
2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a hőségriadó közepén augusztusban is láttam egy lányt vádliközépig érő csizmában, azon azért néztem egyet, ez nem gáz.
2011. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze. En ma peldaul ruhaban mentem dolgozni es felvettem az ehhez hasonlo csizmamat:

[link]


Ezt peldaul kifejezetten ilyenkor kell hordani, telen nem nagyon lehet, mert papirvekony talpa van, nem is belelt, vekonyabb velur. Hiaba huzok bele zoknit, ebben max minusz 5 fokig nem fagy bele a labam, a teli minusz 20 fokban a buszmegalloig nem jutnek el benne.

Szoval nem azt kell nezni, hogy bokacsizma, vayg magasszaru csizma, hanem azt, hogy a talpa milyen vastag, mennyire belelt. Ha eszerint az idojarasnak megfelel, akkor lehet hordani nyugodtan.

2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De, nagyon gáz hidegben csizmát felvenni. Ilyenkor szandálban kell járni, nem tudtad?
2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én szeptember közepétől abba járok, mert reggel nagyon hideg van, és inkább csizma, mint felfázás.

És az utolsónak üzenem, hogy ha valaki kérdez valamit, nem kell kigúnyolni, mert neki csak rosszabb lesz. Lásd a logót: Amit máshol nem mertél... itt MEGKÉRDEZHETED.

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fél osztály csizmába jár...
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!