Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti már csizmában...

Lányok! Ti már csizmában jártok suliba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha fázik a lábam, és felmerészelek venni egy csizmát, akkor rögtön személyiségtelen, értéktelen, hülye p*csa leszek?! Jó tudni! :D Biztos mindenkinek, de főleg nekem jobb lenne, ha mondjuk acélbetétesben vagy sportcipőben fagyna szét a lában, és fáznék fel, csak azért, hogy "18f" és - szerintem nem túl népes - társasága ne nézzen p*csának. Seems legit!


A kérdésre: én már sokszor vettem fel idén ősszel a csizmám (nagyon picit hosszabb szárú, mint egy bokacsizma, de lehet, hogy még ez is bokacsizmának számít), mert eléggé fázós vagyok. De amúgy is láttam már sok lányt csizmában mostanában. 19L

2011. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csizma számít pcsásnak mert nem mindegy.

Szerintem nyugodtan fel veheted ha már fázik a lábad én csak akkor hordom ha kint már -3 alatt van nappal is.

2011. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Acélbetétesben még sose fázott a lábam.

18/f

2011. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!