Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok! Nektek kell benticip...

Kamaszok! Nektek kell benticipőd vinni a suliba? Ha igen, milyet visztek be?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy mit vigyek be, kíváncsi vagyok, ti mit visztek :)

16/l


2011. okt. 16. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem hál' Istennek nem kell! :) 8 év szenvedés után a gimiben már nem kell cipöt váltani. :D Te is középiskolába jársz?

Amúgy ha itt kötelezö lenne, akkor valószinüleg egy csinosabb fajta zárt cipöt vinnék, vagy tornacipöt. :) 15/L

2011. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi??Iskolában váltócipő? Nekem csak tesire kell,de most az iskolában átkell venni a benticipőt vagy micsoda??:O
2011. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

16 évesen furcsa lenne, ha még általánosba járnék :D Szóval igen, középiskolás vagyok.

Nálunk kell, eddig is kellett, de nem vittem. Most azt mondják, ellenőrizni fogják. Csak azt nem tudom, mit vigyek be.

Papucsra gondoltam, de azért megkérdezlek titeket is.

2011. okt. 16. 19:04
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy papucsot vigyél, az szociális öngyilkosság!!! Zoknival nagyon hülyén néz ki. Zárt cipö lenne a legjobb!
2011. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dinaa :D válasza:
83%
sztem egy félcipő vagy egy csini szandál jó lenne :P
2011. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ugyan mi a csoda gáz a papucsban ? Télen még jó, hogy zoknival veszem fel...

Na, a szánddél viszont tényleg gáz lenne zoknival :D

Amúgy köszi.

2011. okt. 16. 19:27
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk tavaly kellett, idén nekünk még nem szólt az ofő, hogy kellene, úgy hogy mi nem viszünk, de más osztályokban már hordanak benticipőt. Nálunk is úgy volt, hogy ellenőrzik majd (ez tavaly), de az ofő b.szott is rá minden nap azt nézegetni. Én speciel kb 1 hónapig vittem benti cipőt, aztán később már nem. Volt 1-2 tanár, aki párszor leszólt miatta, de nem érdekelt.

Én tornacipőt vittem...


14/L 8.

2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fúú emlékszem nálunk olyan volt, hogy kicsengettek óráról aztán meg rögtön pofáztak a tanárok meg az ügyeletesek, hogy menjünk ki az udvarra. Aztán meg ott kellett sietni, wc-re alig tudtunk menni, mert kizavartak minket onnan.

Aztán jött a becsengetés, menjünk be, gyorsan cipőváltás, de siessünk mert óra van.


És ezt játszuk el naponta vagy 7x.

Nem irigyellek, bár nem tudom nálatok mi szokás. :D

2011. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk kötelező papucsot vinni,mást nem lehet.Lehet,hogy ciki,de muszáj!
2011. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ti hova jártok? Mert én ki is röhögném őket ha azt mondanák, hogy váltó cipőt kell vinni.
2011. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!