Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnak nekem jól?

Milyen ruhák állnak nekem jól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér csak felül erősebb vagyok, mind mellben mint derékban. Magyarul alma típus. Kérdésem az lenne hogy milyen ruhákat hordjak hogy ne érezzem magam felül olyan "böszmének"?és ha lehet azért normális válaszokat várok.
2011. okt. 21. 10:35
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a dekoltázsodra fektess nagyobb hangsúlyt.Jól állnának a visszafogott, klasszikus nyakmegoldások. Válassz"v" kivágású felsőket,pulcsikat.Szerintem(mint laikus)ne hordj garbót és kerüld a válltömést!

2011. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, V kivágás, melledet hangsúlyozd!

Denevér ujjú, csónakkivágású, bő, ejtett fazonú felsőket ne hordj, mert szélesítik a felső testet.

Atléta fazonú felsők (nyárra inkább:-)), sötét felsők, a felsőnél világosabb színű bolerók, mell alatt húzott, lefelé bővülő felsők, ezek előnyösek.

Nadrág: Semmiképp ne hordj csőnadrágot, mert a vékony lábakat méginkább vékonyítja, így felül még erősebbnek fogsz tűnni, és aránytalan lesz az összhatás.

Amik előnyösek lehetnek, a kicsit bővebb, egyenes szárú nadrágok.

Ha sportosabb, lazább a stílusod, akkor az oldalzsebes nadrág is jó.

És figyelj arra, hogy a felső mindig sötétebb legyen, mint a nadrág.

2011. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!