Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket választanátok, ha...

Melyiket választanátok, ha csak az egyikre lenne pénzetek?

Figyelt kérdés

Én nem tudok dönteni, pedig az egyik egy hosszú pulcsi, a másik egy ruha, de tök mindegy, mert úgyis mindkettőt cicanadrággal venném fel..


[link]


[link]


2011. okt. 24. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha eközül a kettő közül lehet választani, akkor egyértelműen a második!
2011. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az elsőnek a mintája tetszik nagyon, mert különleges és jellemez is engem, a második pedig egy elég drága ASos ruha, aminek a szabása szintén a stílusomat tükrözi, ezért is nehéz.
2011. okt. 24. 15:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Hátőőőőő, az a minta, hogy is mondjam csak... Engem a Bidget Jones naplójára emlékeztet, ott voltak ilyen pulcsik.


De mondom, ez szigorúan csak az én véleményem, ha neked tetszik, vedd meg bátran, de szerintem a második sokkal jobb.

2011. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A második csinosabb, persze azt én is tudom. .)

A BJ naplójában nem valami téli mintás volt? Ezek a mintás pulcsik most a legdrágábbak a kinti kínálatban és ez még egy igen szolid minta ezekkel a kosztümös hölgyekkel és fákkal. :)


Ja nyugodtan írd csak meg a véleményed, hisz azt kérdeztem!

2011. okt. 24. 15:15
 5/17 LadyLee ***** válasza:
Második - egyértelmű.
2011. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tetszuj az elso mintaja de azok a barna foltok...nem.Pedig szeetek furcsan oltozni legalabbis a barataim szulei alltalaban lehobortosoznak de ugy latszik ez a hobort a fiuknak bejon:) a lanyon nagyon jol all a masodik de nem biztos hogy a te alkatodhoz is megfelelo viszont ha ugy gondolod hogy igen akkor lelket neki:)
2011. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A lány kb. S-es méret, én M-es vagyok, de az arányok hasonlóak. Nem hiszem, hogy rajtam rosszul állna, hisz nem egy hasonló ruhám van már...
2011. okt. 24. 15:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban bejön:)
2011. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második! Az első akkor sem, ha nekem fizetnének érte.
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
inkább a 2. de a szine annak se tetszik.
2011. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!