Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyitott elejű magassarkúhoz...

Nyitott elejű magassarkúhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon kicsi lábam van.Sportcipőből kell a 36-37es de viszont magassarkúból a 35-ös is nagy a lábamra.Pénteken próbáltam a deichmann-ba 35-ös körömcipőket és nagyok.Pedig a mérettáblázat szerint 22 cm a belső talphosszuk és az én talpam is 22 cm.Tudom, hogy van Pesten egy bolt kis lábú nőknek, de nekem ott egy cipő se nyerte el a tetszésemet, és nem szeretnék 14 ezer forintot adni egy olyan cipőért ami nem tetszik.Így hát tovább keresgéltem és találtam egy Debreceni boltot ahol vannak 34-es magassarkúk 10 ezer forint alatt és még online is lehet rendelni.A gondom csak az, hogy az általam kiválasztott körömcipőnek nyitott az orra.Szerintetek az nem néz ki hülyén?

Itt egy kép a cipőről:

[link]


Köszönöm a segítséget előre is!


2011. okt. 24. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez a cipő mindenképp könnyűvérű behatást kelt.Amúgymeg aki azt írta hogy nyáron nem sarut,meg szandált kell hordani,akkor mit?Ezt?Ne nevettes !
2011. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 LadyLee ***** válasza:

Hát, pedig én ilyet hordok nyáron. Mondjuk ez összefüggésben van a munkámmal is: saruban, szandálban nem igazán illik komolyabb helyen megjelenni. Még az elől kivágott cipő is necces, elvileg a nem illik kategória, de azt még be szoktam vállalni.


A saru pedig szerintem tramplis, kevés csajnak áll jól, a szandálok pedig jellemzően borzalmasan kényelmetlenek, a pántok bevágnak, stb.

2011. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a munkád megköveteli a más,amúgy a saru nekem sem teccik.
2011. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!