Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweeni beöltözés- vélemények?

Halloweeni beöltözés- vélemények?

Figyelt kérdés

nekünk suliba kell mindig haloween partyra beöltözni, és idén babydollt választottam az Álomháborúból.

Szerintetek jó döntés? Ti mit választottatok/választanátok?


2011. okt. 15. 16:55
 1/5 DakotaDamon ***** válasza:

Hát, ha mutatsz képet, hogy milyen is az, akkor véleményezem, amúgy nem tudom. :)

Amúgy én nem szoktam túlzásba vinni már a beöltözéseket, valami olyanból gazdálkodom, ami van itthon, az egyszerű de nagyszerű elven. :)

2011. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi, a képet itt nézhetitek meg: [link] és köszi a választ.:D
2011. okt. 15. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam. Az agyhalott amerikaiak szokása.
2011. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DakotaDamon ***** válasza:

Hát, én azért nem tartom nyerőnek, mert szerintem az embereknek az nem fog lejönni, hogy ki is akarsz lenni, csak az, hogy próbáltál minél több bőrfelületet szabadon hagyni. Amit gondolom a fiúk nem fognak nehezményezni, de mégis. :) Szerintem találhatnál valami mást - akár ugyanilyen, vagy hasonlóan kihívót is, tudom, hogy az is fontos:) -, de amiből mégis jobban felismerhető, hogy ki vagy. Most így fél 11-kor nem tudok példát mondani, de ha eszembe jut valami, megírom. :)

(Első voltam)

2011. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, én is erre gondoltam, ezért kértem főleg véleményt...:/ de nem az a lényeg nekem h ribancos legyek, de egyedib nem jutott eszembe.. mindenki boszorkány, ördög, vagy vmi ilyesmi lesz, és gondoltam, kipróbálok valami újat.:D nekem sem fekszik ez a halooween téma, szerintem sem hozzánk való, nálunk halottak napja és mindenszentek van, de muszáj sajnos. tavaly pl. hepatitis b tünet voltam, sárgaság.:D ezzel nagy sikert arattam.:D
2011. okt. 16. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!