Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? (Kérdésed...

Milyen a stílusom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy látatlanba nehéz megmondani, de mégis kíváncsi lennék rá mit gondoltok.

Álltalában piros magasszárú tornacsuka van a lábamon, vagy egy szaggatott csöves armer vagy pedig egy rövid szaggatott gatya+ fekete lyukas harisnya. Ha jobban ki akarok öltözni egy fekete gatya + valami mini szoknya. Felsőnek általában egyszerű színeket hordok. Fekete vagy fehér hosszú kinyúlt lógós pólók ( persze nőies. vagy válleejtős vagy csónak nyakú)vagy zenekaros felsők, jobb napokon állatmintás :D . Sok ezüst lánc a kezemen és a nyakamon. És majdnem minden újjamon van gyűrű. olyan fuxszerű valamik halálfelyes és keresztes mintákkal. A hajamat általában kiengedve hordom. Erős, vastag tusvonal, cicaszem és rikító piros rúzs fehér alapozóval. a homlokomon általában vékony hajpánt van a szememen pedig fekete keretes divatszemüveg. és fekete bőr kiszegecselt táskát hordok mindenhová. a körmeim vagy pirosak vagy feketék.

amúgy általában rockot és altert hallgatok. ha ez számítana valamit...


2011. okt. 5. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
ja amúgy 14/L
2011. okt. 5. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éveshez kicsit furcsállom ezt a kinézetet, de ez a te dolgod. Így, öltözködés ügyileg mondanám, hogy átlagos. Azt, hogy milyen zenét hallgatsz, nem tudnám megmondani így, bár nálam se hiszik el sokan, hogy Woe is me, SWS stb. szerepel a lejátszási listámon:) Erre szerintem nincs külön stílus "név". Vagány vagy és kész :)
2011. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a Te dolgod, hogy érzed jól magad, az màs kérdés, hogy én az ilyen emberektöl leszek rosszul.....
2011. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön :D:D

Miket hallgatsz? (bandákra, énekesekre gondolok konkrétan)

2011. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D háh második :D sokan vannak ezzel így... :) tudom h az a fő, h nekem jó legyen meg minden. azért csinálom mert nekem jó... de mégiscsak érdekelne h minek a francnak lehet zt hívni.

fúú általában külföldieket. acdc nirvana, foo fighters helia children of bodom queens of stone age metallica alice in chains black sabbath. iron maiden gyógyíthatatlan g n r mániám van. ha lájtosabb a kedvem aerosmith és quimby. többnyire ezek. :)

2011. okt. 6. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
dejóóóó :D énis hallgatom az általad felsoroltak nagyját :D
2011. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D nemedkorod? mindig örülök a hasonbőrűeknek :DD
2011. okt. 7. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:

juuuujj kb nekem is hasonló a stílusom (: én se tom h hivják

sztem ennek nincs konkrét neve. vagány v nem tom

2012. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!