Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockercsajok öltözködése...

Rockercsajok öltözködése bejön a pasiknak? Lányok-fiúk vegyes válaszokat várok. És maguk a rockercsajok?

Figyelt kérdés
(Most arra lennék kíváncsi, hogy főleg a hasonló stílusú fiúknak bejönnek-e? Mondjuk rockosnak értem itt azt higy testhezálló bőrhatású nadrág, rockersmink, kiegészítők, stb...) Kösz a válaszokat :)
2011. okt. 25. 07:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

Láttál már két egyforma goth-ot? Én mondtam, hogy olyan kevesen vagyunk, hogy ritkaságszámba megyünk. A sablonost különben is a divatp*csa szaremberekre értettem.

18/f

2011. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Félreértitek Én nem vagyok divatribi eggyáltalán. Én is utálom az olyan embereket. Amúgy meg lesz...-om ki mit gondol rólam ott kint az utcán. Ha nem tetszem nekik és megvetnek mert nem rózsaszínbe császkálok tehetnek egy szívességet. És bocs a félreértett szóért. Szerintem Én nem sablonként öltözöm hanem ahogy tetszik. És végülis a rockereket mit érdekli ki mit mond róluk? Nem az a lényeg Te mit gondolsz? Kösz a kommenteket.
2011. okt. 25. 17:58
 13/20 anonim válasza:
Szolíd rocker, is rocker. Csak annak kell éreznie magát... Amúgy a testhezálló bőrhatású nadrág és a "rockersmink"(olyan nincs) lehetnének egy emosé vagy punké vagy gothé, de akár a sarkonállóé is, az a lényeg hogy hordja és milyen ő. Attól tetszik a srácoknak.
2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2011. okt. 25. 20:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok, de sztem nincs kőbe vésve nekünk se, hogy mit "kell" viselni. Nekem pl egy átlagos szerelésem: szűk fekete gatya, acélbetétes bakanccsal ( fú, nagyon jól néz ki:D) hozzá meg egy akármilyen póló, most ősszel meg egy military stílusú kabátot viselek mindehhez. Szőke vagyok és nem is kívánok rajta változtatni (szerencse, hogy imádom a power metált:D) és nem láttam még pasit, aki furcsán nézett volna rám. Sőt, kifejezetten bejön nekik ez a kicsit keményebb megjelenés.
2011. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

18/f -nek üzenném, hogy az ilyen korlátolt gondolkodású, káromkodós, buta emberek miatt nézik le az értelmes goth embereket is. Kérném is, hogy gondolkodjon el néha saját magán, meg hogy miért is rosszabb egy divatember nála... hmmm, segítek, nem rosszabb, mert nem ezen múlik hogy ki milyen ember.

Egy goth csaj is öltözhet úgy mint egy beképzelt ribanc, nem csak a divatmacák... ez sem ezen múlik.

Te olyan mintha valami harcként élnéd meg az egészet, pedig nem az. Mindenki azt húz magára ami tetszik neki/amit jónak lát, ilyen marha egyszerű. Én is goth vagyok már vagy 10 éve, de semmi bajom a divatos emberekkel, ha nem lennének akkor az alternatív stílusoknak sem lenne semmi értelme.

2011. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem a divattal van a bajom, hanem azokkal a hülyékkel, akik birkamódján mennek utána.

Káromkodás meg szép magyar szokás. Korlátozom benne magam, amíg kell, de senki kedvéért nem leszek sznob.

18/f

2011. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha szereted a stílust akkor hol a probléma? Attól félsz h a diszkósb*ziknak így nem jössz majd be? Jah, elképzelhető. De miért is akarnád, hiszen miről tudnál velük beszélni, stb. A normális (átlagosabban öltözködő, szélesebb látókörű) fiúk meg pont lesz*rják h kicsivel feketébb a sminked, v fekete a körmöd. Sőt. A fekete csipkés fűző elképesztően jól néz ki a csajokon,

nem is beszélve a bőrnaciról... nagy előny :) (persze, ha megvan hozzá a megfelelő alakod :P)

20/F

2011. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az megvan abban biztos lehetsz. Végre értelmes válaszokat is kapok! Ilyesmi válaszokra vártam, nem fikázásra, mert nem az volt a kérdésem lényege! :)
2011. okt. 26. 22:09
 20/20 anonim válasza:
Én szerintem sem az határozza meg hogy valaki rocler e vagy nem hogy hogyan öltözködik.De ha valaki mégis ebben is hasonulni akar a zenével annak több oka is lehet.Pl így könnyű megtalálni a magukfajta embereket vagy lehet csak egyszerűen tetszik neki.Nekem nincs semmi bajom akik elmennel ilyen irányba öltözködésben is.Így ránézésről ,,tudom hogy milyen ember" :D
2015. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!