Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltatok már a vateráról...

Vásároltatok már a vateráról Christian Louboutin cipőt?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok egyre, de az eredeti ára 600$-ról kezdődik, a vaterán pedig láttam 22-36000-ig.. Viszont nem tudom eldönteni hogy lehet-e eredeti ilyen olcsón?! Pl ez: [link]
2011. okt. 25. 20:08
 1/6 anonim válasza:
73%

A Louboutin cipők kezdő ára 100 ezer Ft körül van átszámítva, de a többség ennél drágább. Nem is kicsit. Ez valószínűleg egy jól sikerült másolat. De kb a legtöbb dolog, amit Vaterán árulnak, és luxuscikk, az másolat (Pl Louis Vuitton táska, stb). Ha te tudsz úgy élni, hogy tudod, valószínüleg csak hamisítványt hordasz, ez nem zavar, és valószínüleg ezt más nem fogja észrevenni (hacsak nem nagyon jártas a témában), akkor vedd meg.


De nem tudom, ezek a luxus cikkek eléggé egy bizonyos életszínvonalhoz kötöttek, ha nekem nincs meg ez a szint, ez az "érzés", én nem vennék. Ez olyan, mint a gagyi iPhone, meg a többi. Saját magadat is becsapod.


De ahogy gondolod, ez csak az én véleményem.

2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Igen, tisztában vagyok az árával de de ki az aki 100000+ adna egy cipőért és ki az aki nem akar egy ilyen cipőt? :-D Csak annyira eredetinek tűnik, a talpába is bele van égetve a logó..
2011. okt. 25. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem eredeti, ez 100%

hamisítványért meg ne adj ki 20-30 ezreket, butaság

2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

erről süt h nem eredeti, még nekem is, pedig nem vagyok vmi márkamániás.

sztem vegyél egy olyan no name cipőt, ami neked tetszik, egy ilyen hamisítvány nagyon ciki

2011. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ti hogy látjátok hogy nem eredeti? :-( annyira igazinak tűnik, a porzsák, a bordó talp, még a logó sem kamu. Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 26. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet a piros talp pár hét alat megkopik, a talp leválik..akármi. Még reklamálni se tudsz mert ugyan kinél? Ennyi pénzért csak olyat vegyél amire van garancia....

Pl. menj egy a Zaraba és 20 ezerért már mesés cipőket veszel. Bőrből, kényelmes darabokat.....

2011. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!