Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy...

Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lány turkálóból is öltözik?

Figyelt kérdés
Kort is kérek szépen!:)
2011. máj. 23. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én lány vagyok, de azért remélem nem bánod ha válaszolok. Honnan tudhatná a fiú, hogy annak a lánynak turkálóból van a ruhája? Lehetnek a turiba vadonat új ruhák is, ha kicsit használtabb mondjuk akkor azt gondolja, hogy örökölte valakitől. De szerintem semelyik fiú sem gondolkozik azon, hogy na ugyan ez turis ruha-e? :DD Meg nem hiszem hogy megkérdezné, hogy pl hol vetted ezt a pólódat? :D De nem tudhatom, csak tipp.

15/L

2011. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is lány vagyok,remélem nem gond,hogy válaszolok.Szerintem a fiúk nem nagyon foglalkoznak azzal,hogy egy lányon éppen milyen márkájú ruhák vannak,vagy hogy hol vette őket.És amúgyis zerintem semmi szégyelni való nincs benne,ha valaki turiban vásárol.Néha sokkal jobb ruhákat lehet olyan helyen kapni,mint olyan tömegüzletekben,mint pl. a New Yorker.Ha turiból öltözöl,legalább egyedi leszel,mert olyan ruhája másnak biztos nem lesz.Úgyhogy nyugodtan vásárolj ott,nem hiszem,hogy valaki megszólná. :)
2011. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem az a lényeg, hogy honnan van, hanem hogy hogy néz ki. vetesz egy blúzt a bershkából, vagy a h&m-ből ha iszonyat ocsmány, de turiból vehetsz szép blúzt is, ami nagyon jól néz ki.

a turis kifejezést általában a nyűtt, agyonhasznált, kopott , foltos ruhákra szokták mondani, ha nem olyan, nem gáz.


tehát nem az a léyneg honnan való hanem hogy milyen!

2011. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
bocsi, hogy egy kicsit nem ide illő, de az egyik válaszoló említette,h. pl. a HundM-ből veszel egy ocsmány felsőt - már miért vennél?? Nagyon jó kis bolt, iszonyat csini dologat találni ott, ami meg a turikit illeti sosem értettem miért irogatja mindneki, hogy ilyen meg olyan különleges, amikor azok is "kidobott" ruhák, valahol azt is megvették, amúgy nem vagyok ellene, de én sosem találok ott semmit, ezért nem is járok már, de ettől függetlenül nem értem miért gondolod, h. a srác tudná, hogy onnan öltözöl.
2011. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ez fiúfüggő. a kis páwáhhk akiknek minden cucca converse és márkás és méregdrága az lehet hogy lenéz majd hogy pff turiból öltözködsz milyen béna. de van olyan srác is aki értékeli hogy egyedi a stílusod. nagy átlagban kijelenthetjük hogy a márka nem lényeg csak az hogy csinos legyen és jól álljon.:)
2011. máj. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na hogy legyen egy férfi vélemény is. abszolút nem gáz,vannak ott is nagyon jó cuccok,meg hát nem mellékesen olcsók és hát manapság ez nem elhanyagolandó. 34
2011. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat,és ment a hasznoss:))
2011. máj. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!