Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ez a kabát?...

Szerintetek ciki ez a kabát? (+kép)

Figyelt kérdés

[link]


Azért kérdezem, mert nagyon sokan lehurrogják ezt a márkát...az a baj, hogy én nem szoktam mayo-s ruhákat vásárolni, de ide kaptam egy utalványt, és mivel télikabátom nem volt (vagyis arra volt szükségem), ezért azt vettem. Volt szövet is, csak az nem volt ilyen meleg, és nekem télre kellett, ez meg bélelt, és hosszú...Szerintetek?


2011. okt. 26. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
nekem nem tetszik :)
2011. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fazonja tetszik, csak túlságosan fényes. Nekem is hasonló fazonú téli kabátom van, de sima fekete, nem fényes, nem csillogós. Én nagyon szeretem, mert tényleg jó meleg, nincs ki belőle a derekam és ha szükséges tudok jó rétegesen alá öltözni, na meg nekem nagyon kényelmes.

Nekem az nem tetszik ebben a kabátban, hogy fényes, de ha neked tetszik, az a lényeg.

16/L

2011. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Én felvennék ilyet.

Egyáltalán nem ciki.

2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Nekem nagyon tetszik :) De ha esetleg nem is tetszik valakinek, akkor sem ciki semmiképpen.


19/L

2011. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű *-*
2012. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!