Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és mostaná...

15 éves lány vagyok és mostanában attól félek. Hogy elveszítem valamelyik családtagom. Miért van ez? :' (

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, igaz én rá 2-3 évre veszítettem el azt a személyt aki miatt voltak ezek a félelmeim. Volt egy fura álmom ahol a halált megszemélyesítő valami volt, és másnapra meg is halt az az illető. Nem hiszek semmi természetfeletti dologban, csupán lehet jó a megérzése egy embernek. De ez még nem jelet semmit, hogy ilyet érzel. Nyugodj meg, egy idő után már nem fogod ezt érezni.
2011. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hmm.. sajnálom. :// és megpróbálok megnyugodni. :') (csak olyan rossz..:'( )
2011. aug. 16. 00:02
 3/15 anonim ***** válasza:

ez tényleg rossz érzés.

15/F

2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon. :'(
2011. aug. 16. 00:17
 5/15 anonim válasza:

Velem is ugyanez volt pár éve és tudom milyen rossz :/

Ha ez csak mostanában jött elő akkor lehet azért van merhogy nyár van..nincs semmi dolgod..gondolkozol sokat és belepörgeted magad ilyesmikbe (velem ez volt :/). De hidd el ha megkezdődik a suli lesz annyi dolgod h idővel elfelejted :) Próbáld meg elfoglalni magad amikor rádtörnek ezek rossz érzések :) 15/L

2011. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést! Én is 15 éves lány vagyok és ettől rettegek, most sem bírok aludni, azért is jöttem fel a gyakorikerdesekre. Te ilyenkor nem csinálsz semmit ez ellen? Én próbálok valami jó zenét hallgatni de van amikor ez sem segít :'(

Tudom, gáz de 15 évesen anyuéknál szeretnék aludni, hogy ne féljek annyira.

2011. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez nem csak mostanában van.. :/ De remélem igazad lesz. :')



mm.. hát.. én is megpróbálok valami jó zenét hallgatni, és elterelni a gondolataimat.. ( csak nem nagyon sikerül..:/ ).. hmm.. én is így vagyok vele, hidd el! :'(

2011. aug. 16. 00:39
 8/15 anonim ***** válasza:
félted a szeretteid, szerintem azért van.
2011. aug. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad van. :))
2011. aug. 16. 10:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, éjszakánként jön elő. Legszívesebben senkit nem engednék el, bezárnám őket a házba, hogy legyenek itt velem.

Tudom, milyen rossz.

16/l

2011. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!