Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes használt ruhaboltban...

Érdemes használt ruhaboltban cipőt venni?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában nagyon rákattantam a használt ruha vásárlásra, de eddig pólón, pulcsin és gatyán kívül más még nem mertem venni. Láttam vannak akik melltartót, bugyit meg bikiniket vesznek, azokat én még nem nagyon mertem. Most pedig láttam pár szép cipőt a boltban, de nem nagyon mertem megvenni? Szóval szerintetek lehet-e? csak mert a cipőkre midig is nagyon kényes voltam.. lábgombát vagy hasonlót nem lehet elkapni tőle? ja és valakitől valami olyat hallottam, hogy azoknak már ki van taposva a lábformája és hosszútávon nem lehet túl egészséges más lábnyomában lépkedni.. ez igaz?
2009. máj. 4. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék se bugyit, melltartót, cipőt. Én is nagyon kényes vagyok az ilyenekre de valahogy nem megy nekem más ilyen dolgait felhúzni.
2009. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már vettem használtboltban vagy 4-5 cipőt, nike-t 500 Ft-ért XD és semmi bajom nem lett tőle. Fertőtlenítik őket elég rendesen, plusz még ha otthon kimosod akkor semmi bajod nem lehet tőle. Amúgy melltartót, bugyit én sem vennék soha (mert ugye ez egy érzékenyebb terület).
2009. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Melltartót, bugyit én se szívesen vennék ott csak láttam, hogy olyanok is vannak, akik ott vesznek..

Viszont a cipőn még erősen gondolkozok :)

2009. máj. 5. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátran vehetsz. Tényleg mosd ki rendesen és használj gyógyszertárban kapható hintőport hogy tuti ne legyen baj. Nekem olyan darabjaim lettek így, amiket mindenki irigyel és tutira nem jön veled szemben az utcán!!! Én már olyan 7-8 éve teszem ezt és kapaszkodás-egyszer sem lett semmi baja a lábamnak. Kedvesemnek viszont, aki bolti márkásat hord 20 000-ért, 2 hónapig küzdöttünk krémmel-lábfürdőkkel hogy elmúljon... szóval, ha beleszeretsz vmibe, ne habozz!
2009. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja természetesen ez cipőre vonatkozik! a másik kettőt én sem, egyértelmű!
2009. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ha legközelebb látok valami jót megveszem :)
2009. máj. 6. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni használtruha boltokban olyan cipőket is, amik még nem voltak használva, azokat nyugodtan vedd meg.

Nézd meg mennyire használt,ha már látszatra is, az valóban kényelmetlen és egészségtelen lehet, mert mindenki máshogy tapossa ki a cipőket.

2009. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!