Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik ez a Glamour...

Hogy működik ez a Glamour Gardróbfrissítés?

Figyelt kérdés
500 forintot kell minden ruháért fizetni, ezt tudom, de nekünk kötelező ruhát vinni? Nincsenek valami jó cuccaim, inkább egyszínűek, meg kevés is, szóval nem igazán tudnék mit vinni, szerintem ki is röhögnének.
2011. nov. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arròl a zsàkos dologròl van szo szerintem nem. Ha viszel ruhàt nyerhetsz ajàndèkokot de 19.èn mindenki vehet a ruhàkbòl: )
2011. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam.

ÉN a JOY Vásárlási Lázra megyek. Most lesz péntek-szombat-vasárnap.

Szerintem egész pénztárca kímélő! Tavaly is voltam, és a megspórolt pénzből tudtam venni még 2-3 felsőt.

2011. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hol lesz? Bocsi az offért.:)
2011. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy hol?

Az egész országban!

Rengeteg márka vesz részt a Joy Vásárlási Lázban, de nem minden márka összes boltja, így az alább linken meg tudod nézni, hogy a lakóhelyeden melyek azok a boltok, amelyek részt vesznek az akcióban.

Aztán annyit kell tenni, hogy a Joy-ból kivágod a kuponokat, és a boltba odaadod.

[link]

2011. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi!!! Nekem is segített.
2011. nov. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!