Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy kicsit nagyobb vagyok...

Ha egy kicsit nagyobb vagyok mint a többiek attól még hordhatok cső nacit? Mert nagyon látszik a combom. Fiú vok

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

1. Csőnacit, így egyben.

2. Férfiak nem hordanak csőnadrágot.

3. Aki dagadt az még nőnemű létére se hordjon, nem hogy "férfiként".

2011. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszoló, nagyon értelmes lehetsz... ki mondta, hogy kövér a kérdező? Fiúk miért ne hordhatnának csőnadrágot?
2011. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy testes vagyok de nem dagadt
2011. nov. 7. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Mert b*zis (kérdezz meg róla bármilyen 20+os személyt, a 90% szerint gáz. És nem a normál bőségű egyenesszárúról beszélünk gondolom, hanem a feszülős verzióról).

Ő írta, hogy nagyobb az átlagnál. Magyarán duci/dagi gondolom. Ha nem lenne szembetűnő eltérés az átlag és a kérdező testfelépítés között, nyilván nem kérdezgetné.

2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon egyszerű: ne hordjál! Szerintem is tök gáz,ha egy fiún csőnadrág van,pedig még 20+ sem vagyok. Nem kell minden áron követni a hülye divatokat,főleg ha az embernek nem áll jól (bár megmondom őszintén én még nem láttam olyan fiút,akinek jól állt volna)

19/L

2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Egy pasi ne hordjon csőnacit. Ronda. Ha meg nem is vékony akkor extrán ronda.
2011. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért állítsál már magadon,normálisan írtuk le a véleményünket,ha Te nem tűröd a kritikát vagy az ellenkező álláspontot,akkor nem kell kérdést feltenni. Ha ennyire hordani akarod,akkor hordjad,de anyázás helyett inkább gondolkodjál legközelebb!
2011. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolso 4-tol kerdeznem,hogy mit szoltok ahhoz,hogy sok not lehet latni  ferfi ruhakba, kiegeszitokbe! Sorolnam:panama kalap,pilota szemuveg,esti hirado rendorsegi szovivo csajok ferfi nyakkendo,ing,egyenruha, puccos ettermek noi pincer csokornyakkendo!!!,vagy sima szeles fajta! Ezekre kernek valaszokat,hogy ne csak a fiukkal foglalkozzunk,mert csak korbe kellene figyelni es maris rajonnetek,hogy a csajoknal nagyobb a baj mint a fiuknal!
2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!