Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már téli kabátot hordtok?

Ti már téli kabátot hordtok?

Figyelt kérdés

Olyan frui ez az idő, reggel mikor elindulok 5fokvan, délután meg van, hogy 15, novemberben..

Nem tudom eldönteni, hogy már télit vegyek fel, vagy elég az őszi egy vastagabb pulcsival. Mert ha most elkezdek nagykabátot hordani, akkor mit veszek fel -5fokban? :D

Ti hogy vagytok ezzel? :)



2011. nov. 9. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én igen, vagy amikor reggel sincs olyan hideg, őszit veszek fel. De néha kabát + póló is szokott lenni:D
2011. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ma reggel is olyan hideg volt:D Lehet, hogy kéne vennem valami melegebbet, mert a mostaniban már fáztam, pedig még nincs is kemény tél:D
2011. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Holnapig igen, péntekre már mondja a -5-öt reggelre, meg 7 fokot délutánra. De legalább még jóidő van :D
2011. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy.Ha hideg van akkor igen.
2011. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2011. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár napban elcsábultam, és felvettem a vagány kis őszi dzsekimet. Jól megfáztam, úgyhogy szerint száműzöm tavaszik, inkább felveszem a kabátomat. Ha hidegebb lesz, majd belerakom a kigombolható bélést:)
2011. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma is rövidujjúban és egy vékony pulcsiban voltam és rávettem az őszi bőrkabátomat nem fáztam benne,még este sem :)
2011. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma kezdtem:))
2011. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!