Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használ valaki AHBRA melltartó...

Használ valaki AHBRA melltartót? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 13. 09:36
 1/4 anonim válasza:

Szia, én használok, hétköznapra is, nem csak sportoláshoz. És nagyon szeretem. A hagyományos merevítős, szivacsos, mindenhol feltuningolós melltartókkal sosem voltam kibékülve, mivel pici vagyok és vékony (160/47), de az alkatomhoz képest túl nagyok a melleim (75 C, ami nem lenne nagy, ha én is egy 5-10 kilóval husisabb lennék). A push-up csodákban, hiába szépek, úgy nézek ki, mint egy kislány, aki két sárgadinnyét cipel a pólója alatt. :( Alkalmakra vannak nagyon szép csipkés, szivacs nélküli darabjaim, de a súly alatt valahogy hamar kinyúlnak, meglazulnak és kényelmetlenné válnak, hiába kerültek egy kisebb vagyonba. Ezért is ruháztam be végül ebbe a melltartóra. Sokan nem szeretik, mert nem nyomja fel a melleket, de szerintem nem is az a lényege. A háton, vállon, mell alatt gyönyörűen áll, sehol nem vág be, és a helyén tartja azt, amit kell. És dekoltáltabb felsőkhöz is fel lehet venni, pl. V-nyakúhoz, nálam semmi sem látszik ki belőle. És végre "normál" méretűnek tűnnek a melleim. Kis méretekkel rendelkezőknek nem ajánlom, de akik az én problémámhoz hasonlókkal küzdenek, azoknak bátran. Meg azoknak is, akik szeretik a kényelmet, természetességet, és a mellüket szimplán a mellkasukon szeretik hordani, nem a "nyakukban". Én nem bántam meg, hogy megvettem. Mielőtt rendelnél, ha tudsz, menj be egy Top Shop-ba, és próbáld fel, mert a mérettel gondok lehetnek. Azt mondják, a pólóméretedet rendeld, de ez sok mindentől függ. Én általában S-es felsőket hordok, mert az XS-es nem jó mellben. Ránézésre az eladó is azt javasolta, de felpróbáltam, és végül az XS-es lett jó. A mellméret az egy dolog, az is számít, mennyire széles a hátad. Meg a pólók többsége közel sem rugalmas annyira, mint ez a melltartó. Remélem, tudtam egy kicsit segíteni.


24/N

2011. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én pont az ellenkezője vagyok. l85 cm magas, ll0 kg. A melleim nem nagyok, de szeretem, ha kivágott felsőben "állnak" . Akkor nekem nem igen előnyös ez a ruhadarab. Mégegyszer köszi a választ.
2011. dec. 14. 08:51
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha nem túl nagyok és nem is túl picik a melleid, akkor lehet előnyös. A megfelelő méret tényleg szépen, szorosan tart, bár tény, hogy nem push-up hatású. Neked talán pont az az előnyös, ami nekem nem. A szivacsbetétes szépségek, amik nem csak, hogy tartják, hanem jól meg is emelik a melleket. Neked biztosan szépen állnak, mivel magas vagy. :) Én a helyedben megpróbálnám, ha olyan helyen laksz, hogy van a közelben Top Shop. Persze, csak, ha nagyon nem tudod eldönteni, passzolna-e. Azért is írtam sok mindent róla, hogy könnyebb legyen a döntés. De jó lenne, ha válaszolna vki olyan is, aki hozzád hasonló méretekkel rendelkezik. Amúgy tényleg nincs mit köszönnöd.
2011. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MÉGIS MEGINT KÖSZÖNÖM.
2011. dec. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!