Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fájt már valakinek a háta,...

Fájt már valakinek a háta, attól, hogy nem a megfelelő méretű melltartót hordta?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen tüneteid voltak és hogyan oldottad meg a problémát.

(jó, gondolom nagyobb melltartót vettél, de mégis mennyivel?)


2011. nov. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon sokszor futok bele túl kicsibe, de nekem nem a hátam fáj tőle, hanem elől nyom:-/

Nehéz megtalálni a megfelelő méretet, főleg ezeknél a modern "felfújt" melltartóknál!:-SXD

2011. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pedig nem találom a megfelelő méretet. Sőt, már végleg elvesztettem a fonalat.
2011. nov. 4. 23:11
 3/4 anonim válasza:
Nagyon fontos, hogy a hátpánt elég jó (szoros) legyen, hogy az egész törzsed cipelje a melleid súlyát, ne csak a vállaid.
2011. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez inkább csak akkor lehet, ha óriási melleid vannak, és nagyon nem jó melltartót hordasz.

Hát fogsz egy centit, leméred magad, kiszámítod, milyen a méreted, erről rengeteg leírás van neten.

Aztán elmész egy rendes fehérneműboltba, kiválasztasz pár megfelelő méretű darabot, és bemész a próbafülkébe. Vigyél tobb fazont. Ha nem jó a méret, próbálkozz kicsit más méretekkel, mert elég nagy eltérés tud lenni 70b és 70 b között pl. :D

Hát mikor jó... a kosarakat nem csak egy masni köti össze, hanem egy szélesebb pánt tartja össze az egészet. Ha bekapcsolod, akkor nem vág be sehol, vízszintesen áll rajtad és ha csinálsz pár törzsfordítást, akkor sem mozdul el (akkor kicsit bő, állítsd szorosabbra, vagy keress egy mérettel kisebbet). A kosár illeszkedik (alul, ahol a merevítő van), vagyis jó a méret (ezt szokták betűvel jelölni). Illeszkedik a melledre, vagyis nem lóg ki a mellbimbó, nem buggyan ki semerre semmi, és ha lehajolsz sem esik ki a melled belőle. :D Pántok: ha nagy a melled, mindenképp legyen széles a pánt, hiába nem szexi. A szexi darabokat max az ágyba vedd fel, arra a kis időre meg mindegy. xD Állítsd be úgy, hogy ne csússzon le, de be se vágjon, mert az ronda és kényelmetlen is. Bár ha az előzőeket jól eltaláltad, akkor egész kevés funkciója van a pántnak. Ha jó minden, akkor a melleid között nem áll el, és elöl sincs rés a pántok alatt, vagyis nagyrészt mindenhol illeszkedik.

Mire megtalálod a tökéletes darabot, rámegy nem kevés időd. :D De lehetőleg akkor tárazz be belőle néhányat, mert úgy fogsz járni, mint én. Megtaláltam a tökéleteset, de valami no name kínais volt, úgyhogy sose vehettem másikat. :D De a nagyobb márkák is gyakran kivonnak egyes darabokat.

Ja és ha elég tehetséges vagy, olyan darabot találsz, ami multi fazon, tehát van benne szilikon csík, levehető a pántja és adnak hozzá 20000 félét, így minden ruhához jó. Ha ilyet találsz, vegyél legalább egy fehéret, egy feketét és egy testszínűt, akkor egy időre megoldod az összes gondot.

Hát ezzel remélem segítek valamennyit, hátfájásban nincs tapasztalatom, mert csak b méret vagyok. :D

2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!