Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben hol lehet fiú csőnadrá...

Győrben hol lehet fiú csőnadrágot venni? 13-14 évesnek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos van takko. én mindig ott találok magamnak. vagy menny be az árkádba ott tuti lesz vmi butik, ahol megtetszik egy.
2011. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsákos_Frodó ***** válasza:
bu.zi akarsz lenni fiam?
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel nőit? Persze nem valami strasszosra gondolok, hanem valami normál kinézetűre. Arról senki nem mondja meg, hogy női gatya. Bár szerintem ezek a szűk, feszülős csőgatyák alapból uniszex nadrágok. Én is nőit hordok, azért merem ajánlani. És az összes ruha boltban lehet kapni ezer félét.


Nőiből sokkal nagyobb a választék, és olcsóbb is. És mivel a nőiknek sztreccses az anyaguk, sokkal jobban követi az alakot, jobban rád simul, és kényelmesebb is. Próbálj meg leülni egy rád feszülő férfi gatyában, nagyon kényelmetlen, mert nyomja a szerszámot. A női anyaga viszont enged, és így van hely neki. Ráadásul nem lóg az ember seggén sem, mint a férfi csőgatyák. Nem is értem, hogy egy csőgatyának hogy lehet trottyos ülepet csinálni, mert annak pont az lenne a lényege, hogy mindenhol feszüljön. Erre sokszor gyárilag elcseszik a lógó üleppel, így az összhatás is béna lesz.

27F

2011. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Family CEnterben, itt van jó néhány bolt (takko).
2011. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!