Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima magassarkúval sokkal...

Sima magassarkúval sokkal nehezebb "közlekedni", mint magas telitalpúaval?

Figyelt kérdés
Mindig lapos balettcipőben, vagy hasonlókban jártam, féltem az esetleges ciki balesetektől. Múltkor vettem egy telitalpú csini cipőt, azzal egész jól mennek a dolgok. Magassarkúval nehezebb?
2011. nov. 15. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A sarok vastagságától nagyon sok függ. Minél vékonyabb a sarok és minél alacsonyabb a talp része, annál nehezebb.


Elsőre ne tűsarokkal kezdj, hanem valamilyen vastagabb sarokkal és csak pár centivel. Ha magasabbat veszel majd, akkor próbálj meg olyat venni aminek van platform része, az is sokat segít. A "végzet asszonya" 12 centis tűsarkúakat hagyd legutoljára.


Egyébként mindenkinél más, van aki született nő és már első alkalommal tökéletesen megy neki. Vedd fel otthonra és mászkálj abban, ez a legjobb amit tehetsz.

2011. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan tudok menni mindenféle cipőben, de én állítom, hogy igen, nehezebb. A telitalpú tökéletesen kényelmes és jól viselhető.

A tűsarok meg kegyetlen, és fárasztó a lábnak, mert egyensúlyozni kell rajta. Széltében-hosszában keskeny, tehát mindenfele könnyen inog.

Ha már magassarkút veszel, olyat keress, aminek széles a sarka, oldalról nézve lehet keskenyebb, az nem gond, de ha jobbra-balra imbolyog az ember lába, az elég nevetségesen fest. :D

De nincs lehetetlen, csak előtte gyakorolj sokat otthon, mert az tényleg kegyetlen, mikor a csaj nem tud benne menni, és csetlik-botlik. :S

2011. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a telitalpúban könnyebb mert jobban eloszlik a súlypont
2011. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!