Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen őszi/téli kabátotok...

Milyen őszi/téli kabátotok van és hány darab?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány darab kabát az ideális egy lánynak?
2011. nov. 16. 17:50
 1/9 PetFen ***** válasza:
49%

Őszi:ballon(drapp,fekete,rózsaszín,egy pöttyös ,és zöld)

kis blézer ,abból talán 3,és van két bőrkabátom (barna ,kék)

Télen szövet kabátot hordók,abból is van pár darab,van két sídzsekim amit nagyon hidegben utcán is hordok ,és most vettem pár napja egy irha szerű rövid dzsekit ,ami nagyon meleg ,úgy hogy idén ő lesz a kedvenc:)

Amúgy anya -apa bosszankodnak,hogy minek ennyi kabát ,de hát egy lánynak nem elég egy :) Amúgy kedves kérdező neked hány kabátod van?

2011. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem 1 db téli és 1 db. átmeneti kabátom van!
2011. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
1 téli, az őszi hülyeség.
2011. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy vékony bőrkabátom, amit ősszel hordok.

Téli 2 van: egy rövid dzseki és egy szövetkabát.

De egyik sem igazán meleg, úgyhogy tervezek venni még egyet.

2011. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem szövetkabátom van most olyan 8-9 db., két irha, és két ilyen pufi dzseki. Bátyám Londonban lakik és folyamatosan küldi a kabátokat, ruhákat. Mostanra összegyűlt elég sok és gondoltam most már ideje szortírozni. :)
2011. nov. 16. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rövid kabátom amibe ki-be lehet cipzározni még egy kis mellényt, drapp színű, még ősz elején hordom amikor még este meg reggel is jó idő van.

Van egy picivel hosszabb keki zöld amit már így ősz vége fele hordok, de mindig veszek alá valami vastagabb pulcsit.

Téli kabátom olyan comb középig érő és fekete.

2011. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát van 3 ballon: (fekete,piros, lila)

Egy széldszeki (narancssárga)

Egy fehér bőrkabát (de már eltetettem egy feketét)

3vékonyabb pufikabát: egy szürke rövid, egy pepita kockás hosszabb és egy fekete fényes.

Van 2vastag pufi egy fekete lábszárközépig érő, és egy fehér combig érő (de ő már ki lesz selejtezve)

És egy vajszínű szövet, ami kb, combtőig ér, de elég vékony.

Van még egy fekete alkalmi is de mivel nem hordtam mert bokáig ért ezért most levágatom térdig érőre.

Ez lehet, hogy sok, de nagyon fázós vagyok, és igazán meleg téli kabátom még mindig nincs.

Nincs olyan hogy mennyi az ideális, mindenki más, és ez nem baj, de jó ha az alapdarabokból van egy-egy, és egy jó meleg téli.

2011. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem de jó, nekem 1 téli és 1 őszi kabátra alig tellett, a tiéteket meg nem győzöm számolni:d
2011. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ezek jó pár év alatt jöttek össze,van ami már 5éves, a többit meg évente vettem meg kaptam. A fekete hosszú pufikabátot pl. 300ft-ért vettem kb 3éve és nem turiból. A fekete szövet meg talán 8éves is lehet.

2011. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!