Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelni akarok egy melegitőt...

Rendelni akarok egy melegitőt és nem tudom hogy jo méretet rendelnék-e. 169 cm magas,60 kg,csipő 90cm. Az M-es méret nem lesz nagy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 17. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért, nem akarok kötekedni, de szerintem ez nagyon csúnya, és irreálisan drága!

A kérdésedre is válaszolva: mérd le magad, hiszen ott is le vannak írva a mért adatok, hasonlítsd össze és megtudod, mekkora kell!

2011. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagy, a Redial cuccok alapból elég kicsi méretezésűek.
2011. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szerintem ez nagyon csúnya, és irreálisan drága!"

Rengeteg cuccról el lehet mondani, hogy irreálisan drága. Ez a márka sosem volt olcsó, sztem nem is lesz.

(Nekem sincs pénzem rá, egyszer volt egy ilyen overálom, az is 7ezer valamennyi volt... Azóta se.)

Nekem mondjuk tetszik, de feketébe jobb lenne;-D


Szerintem is az a legegyszerűbb, ha lemérsz mindent (mell, derék, csípő, + ahol a nadrág dereka szokott lenni) és ahhoz viszonyítasz.

2011. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!