Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hol tudok hosszított fazonú (magas, vékony méret) szövetkabátot venni?

Mert az van, hogy kb. 2 méter magas vagyok, elég vékony, és általában az a gond, hogy a kabát vállban szűk, az ujja rövid, amúgy meg bő. Ha meg netán jó az ujja, akkor iszonyatosan bő. Tudok-e venni valahol kabátot? Létezik-e olyan méret, ami jó rám? (Eddigi életem során az összes kabát hülyén állt rajtam, de legalábbis bő volt.)

2009. okt. 13. 22:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy 175 cm magas és vékony lány felvehet magassarkút, hétköznapi viseletként? (további kérdések lent)
Egy magas, vékony lánynak jól áll a magassarkú csizma?
Milyen ballagási ruhát ajánlanátok? Magas vagyok és vékony és még magassarkú is lesz rajtam ami kb.8 cm-es.
Magas 198cm, vékony férfiakra hol lehet jó minőségű és "olcsó" ruhát venni?
Minek oltozzek gimis bolondballagason? Szoke, magas, vekony lany vagyok? : )
Milyen szabású farmer áll jól egy viszonylag magas, vékony lánynak? 19 éves vagyok,169 centi,46 kg. úgy érzem semmi nem áll jól, a vékony lábaim miatt :S

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!