Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már vateráról...

Valaki rendelt már vateráról converse cipőt?

Figyelt kérdés
mi a véleményed róla?
2011. nov. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a hamisítványra gondolsz amit ebayen féláron is megvehetsz? mert akkor inkább ott rendeld meg, jobban jársz és hamarabb megkapod.
2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ha minden igaz arra, de a vélemény érdekelne róla.:D
2011. nov. 17. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
különösen fehér magasszárúról, a színek rendben vannak?
2011. nov. 17. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bézs magasszárút rendeltem, 4990-ért postával együtt, semmi gond nincs vele, összehasonlítottam a másik (Legendsben vásárolt, 100%-ig eredeti) Conversemmel, és pontosan ugyanolyan, hordtam is már jó párszor, tökéletes. Tehát meg merem kockáztatni, hogy az enyém eredeti, de lehet, hogy csak kifogtam a jót.
2011. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, én ma rendeltem 1 fehéret, 4780Ft-ért.:)
2011. nov. 17. 22:38
 6/7 A kérdező kommentje:
...és ma jött meg.:) elmentem 1 plázába, ott 16-ért láttam, teljesen ugyanolyat mint az enyém.:)
2011. dec. 23. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor jó :) nem az olyanokra kell hallgatni, akik csak beszélnek össze-vissza, hanem arra akinek van vele tapasztalata is :)
2011. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!