Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki vateráról/t...

Rendelt már valaki vateráról/teszveszről olyan 5000Ft-os converse chuck taylor cipőt? és ha igen milyen minőségű, megéri?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz amit ebayről 2000 ft-ért postával együtt megvehetsz? Mert ők is onnan veszik. Az egy hamisítvány, gondolom ezt tudod, ennek ellenére 2000 ft-ot megér. 5ezret már nem.
2011. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már vettem és teljesen eredeti,csak azért árulják jóval olcsóbban mert csempészett cucc(de az kit érdekel nem:)?)De persze vannak olyanok is akik hamisítványt árulnak de ezt sajna csak akkor tudod meg ha megjött a termék
2011. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó te melyik felhasználótól vetted?
2011. ápr. 24. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én az ebayen is rendeltem már 5ször de mindegyik eladó két hét után eltűnt és a cucc sem jött meg természetesen. Ha megnézitek a vaterás fórumot akkor látjátok hogy itt is rendszeres probléma hogy az eladók nem létező árut árulnak aztán eltűnnek a sok pénzzel. Persze lehet hogy ők is abban a hitben vannak hogy ez majd megérkezik, nem tudom.

Az emberek olyan naivak. Hogy hihetk hogy egy ilyen drága terméket megkaphatnak töredékéért.

Ha én csempésznék egy kamionnyi converse cipőt, nem adnám el fillérekért, hanem csak kicsivel a normál ár alatt. Miért lenne olyan hülye az a csempész hogy semmi pénzért eladogassa, mikor nagyot is kaszálhat, ráadásul akkor a lebukás esélye is kisebb.

2011. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sikerült cipőt venned? ha igen, melyik felhasználótól, Engem is nagyon érdekelne!
2011. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen sikerült bár inaktivba került a felhasználó mert tul nagy lett a forgalma hirtelen. trainerzero-nak hivják, de szerintem mástol is rendelhetsz megkapod, maximum vársz 1 hónapot rá, ahogy azt irják is
2011. jún. 12. 21:59
 7/7 A kérdező kommentje:
bár most már nem árulja senki 5000ért postával együtt
2011. jún. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!