Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezzel hülyén néz ki?

Szerintetek ezzel hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Kinéztzem egy pufi dzsekit türkiz színe van enyhén lakkos anyaggal. Multhéten vettem egy bézs színű "szőrös" körsálat. Van egy rózsaszín szőrös bakancsom ( hgyjétek el így leírva durván nézhet ki de ritka szerelem bakancs :D ) meg egy bézs színű szőrös csizmim. A kabi nem nézne ki hülyén a bakanccsal vagy a csizmával? ( Ha nem lenne jo van egy kis fekete bokacsizmám de az ugye nagy hóba.. ) Remélem el lehet képzelni, angyon nagy kontraszt lenne a csizma/bakancs és a kabát stílusa között?
2011. nov. 18. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

a szőrös bakancs ami bézs jól harmonizál a szőrös bézs sállal.A türkiz nagyon jól illik a bézshez.Az anyagok kombinálása meg idén úgyis trendi .Szval szerintem übercsini:D


ui:a rózsaszínt ink ne!:)

2011. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben köszi a válaszod! :)

ááá igen .. :D rájöttem hogy azzal már nagyon durva lenne mert a kabát si elég feltűnő színénél fogva meg a bakancs is és a kettő nem fér össze:) a csizmában kicsit kételkedtem mert ugye jo meleg barna csizma bézs szőrös cuccokkal és a lakkos, türkiz kabát ... :D de akkor köszi, hogy eldöntötted nekem!:D

2011. nov. 18. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
igazán nincsmit:))
2011. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj...a pufi dzseki eleve ronda, a lakkos meg minősíthetetlen. Ehhez már teljesen mindegy mit veszel fel, így is úgy is ronda lesz, mint a bűn.
2011. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vűlaszolóval értek egywt:) a dzsekid sztem nagyon csini, trendi lehet, ahogy így leírtad, és bézs színnel pedig mégjobb:) én is azon a véleményen vagyok, h azlrt mert tél van és hideg nem kell örökké fekete-barna-szürke kombinációban járni:) a rózdaszín cipőhöz viszont inkább fekete kabit húznék fel egy rózsaszín sállal:)
2011. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah és bocsi a félreütött betűkért, már kicsit fáradt vagyok:S:)
2011. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

utolsó előtti(előtti) válaszoló!Tudtommal azt kérdeztem hogy csizmával hogy néz ki a kabát nem a kabátról kértem véleményt. :) De azért kösz!:)

2011. nov. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!